Скільки найпростіших укриттів є в Білоцерківській громаді?

  • Середа, лют. 15 2023
  • Автор 

14 лютого під час засідання виконавчого комітету заступник міського голови Олександр Поляруш зазначив, що спеціальною комісією було детально обстежено 232 підвальних приміщень у багатоповерхівках. За результатами роботи комісії 200 з них було визначено такими, що можуть використовуватися за цим призначенням, 32 – не рекомендовано вносити до переліку найпростіших укриттів.

На основі обстежень було складено акти оцінки об’єкта (будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення, як найпростішого укриття. Ці акти були затверджені на засіданні виконкому.

Окремим рішенням члени виконавчого комітету затвердили як найпростіше укриття підвальне приміщення у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» та визначили перелік заходів щодо його облаштування, аби створити належні і безпечні умови для вихованців та працівників закладу, в умовах воєнного стану. Зараз вихованці перебувають за кордоном, проте виникла потреба відновити функціонування закладу, оскільки у громаді є діти, які потенційно можуть потребувати  соціально-психологічної реабілітації.

Також під час виконкому зазначили, що у громаді вже відремонтовано та облаштовано 59 укриттів у багатоквартирних житлових будинках та майже 70 – у комунальних установах та закладах. Щоправда чиновники не кажуть, де можна знайти інформації про нібито відремонтовані 59 укриттів. 

Прочитано 712 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео