КАТП-1028 продовжить обслуговувати місто

  • Вівторок, лист. 19 2019
  • Автор 

18 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому ухвалено рішення про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Біла Церква.

Згідно рішення конкурсної комісії переможцем конкурсу  з визначення виконавця  послуг з вивезення побутових відходів  на території м.Біла Церква  визначено приватне  акціонерне  товариство «КАТП-1028». Нагадаємо, 60, 34% акцій підприємства належать матері, батьку та дружині міського голови Геннадія Дикого. 

Конкурентом білоцерківському підприємству виступило  ЛСКАП "Луцькспецкомунтранс" з м. Луцьк. Конкурсна комісія складалася з 14 осіб. На засідання комісії, що відбулося 15 листопада, прийшло 11 осіб, а саме: заступник міського голови, три начальники ЖЕКів, керівник Департаменту житлово-комунального господарства БМР та два його працівника, начальник підприємства «Міська служба замовника», начальник управління регулювання земельних відносин БМР Олег Усенко, провідний фахівець відділу інженерно-технічних заходів та оповіщення управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Київській області Олена Шумигора та голова правління ОСББ «Ставищанська 128» Анатолій Кустов. До речі, у цьому ОСББ і мешкає начальник ДЖКГ Олег Савченко. 

kat15

Представників ГО "Рада ОСББ міста Біла Церква" до участі у складі конкурсної комісії не допустили. 

Звісно, результат виявився очікуваним. Голосування членами конкурсної комісії проводилося по кожному пункту окремо. У підсумку, Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство «Луцькспецкомунтранс» набрало 32 бали зі 100 можливих, Білоцерківське ПрАТ КАТП-1028 – 98 балів.  

А вже в понеділок, 18 листопада, рішення №823 було затвердженно виконкомом БМР, який розпустили депутати і навіть на сесії 15 листопада подолали вето мера на це рішення. Виявилося, міському голові дається 5 днів на підписання рішення міськради. Він цим і скористався. Відтак білоцерківців і надалі чекає сервіс "другої свіжості" від КАТП-1

Договір підписано на 10 років до 31 грудня 2029 року. 

Прочитано 3063 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео