Від центрального опалення відключитися не дозволяють

  • П'ятниця, серп. 17 2018
  • Автор 

9 серпня у Білій Церкві відбулося засідання постійно діючої міжвідомчої комісії по розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення, яке провів голова комісії Валерій Гнатюк. Станом на 7 серпня 2018 року таких заяв надійшло сім. Усім заявникам відмовили у відключенні від централізованого опалення.

Чиновники мотивують це тим, що по законодавству дозволяється відключатися не окремим квартирам, а всьому будинку відразу. Зрозуміло, що всі мешканці будинку навряд чи погодяться ставити автономне опалення, а тому ті, хто вирішив відмовитися від централізованого теплопостачання, опинилися у безвихідній ситуації.

Втім, у травні 2019 року має вступити в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги», після чого мешканці матимуть змогу вільно переходити на автономне опалення у разі, якщо більше 50% його приміщень вже відключено від мереж централізованого опалення.

Зараз у Білій Церкві 2391 власник квартир, які у попередні роки отримали право на відключення від централізованого опалення. Останні раз комісія засідала у листопаді 2015 року. З того часу вона не працювала аж до серпня 2018 року.

Прочитано 2828 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео