Вартість водопостачання та каналізації у Білій Церкві може зрости на 20%

  • Четвер, серп. 03 2017
  • Автор 

Про це йдеться у повідомленні на сайті ТОВ "Білоцерківвода".

ТОВ "Білоцерківвода" подала до НКРЕКП нові розрахунки вартості водопостачання та водовідведення. Заява та розрахункові матеріали щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 р. подані на розгляд до НКРЕКП 01 серпня 2017 року.

Такі дії ліцензіата передбачені вимогами Порядків формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затверджених Постановами НКРКП  від 10.03.2016 р. № 302 та № 303. 

"Необхідність подання розрахунку тарифів на 2018 рік зумовлена змінами розміру витрат на здійснення централізованого водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в порівнянні з врахованими в діючих тарифах за рахунок збільшення вартості електроенергії,  реагентів, що використовуються при приготуванні питної води та відведенні стічних вод, розміру заробітної плати, вартості послуг, що надають сторонні організації, зменшення обсягів реалізації послуг, а також враховано інфляційні процеси. Очікуване підвищення тарифів згідно з поданими розрахунками в середньому складає до 20%", - йдеться у повідомленні. 

Детальніше з новиною можна ознайомитися на сайті ТОВ "Білоцерківвода".

Прочитано 3471 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео