Увага! Важлива інформація про нарахування субсидії на опалювальний сезон

  • П'ятниця, вер. 23 2016
  • Автор 

При зверненні громадян за призначенням субсидії у період з травня 2015 року по квітень 2016 року, житлова субсидія призначалась з місяця звернення терміном на 12 календарних місяців. З 01 травня 2016 року  субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням  до  дати  закінчення  опалювального  сезону.  При цьому розмір обов’язкового платежу домогосподарства визначається на підставі доходів усіх членів домогосподарства за попередній календарний 2015 рік.

Коли субсидію перерахують автоматично

Для домогосподарств, у яких строк отримання субсидії закінчився у 2016 році, управління соціального населення міської ради самостійно здійснює розрахунок субсидії на наступний період без додаткового звернення громадян.

Коли треба звертатися для нарахування субсидії

Якщо розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами не перевищував обсягу визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу протягом опалювального сезону 2015-2016 р.р. (тобто розмір субсидії становив 0,00 грн.), субсидія на наступний період призначається за повторним зверненням громадян.

До уваги громадян, які не звернулись за субсидією або розмір субсидії протягом опалювального сезону 2015-2016 р.р. становив 0,00 грн!

Ви маєте право надати заяву і декларацію про призначення житлової субсидії до:

  • «єдиної приймальні громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, пров. Ковальський, 14 (графік роботи: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця - з 8.30 год. до 17.00 год.; середа – з 8.30 год. до 19.00 год.);
  • приймально-консультаційних пунктів, розташованих в ЖЕКах міста (графік роботи: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця - з 8.00 год. до 17.00 год.; середа – з 9.00 год. до 18.00 год.);
  • надіслати поштою

Управління соціального захисту населення БМР

Прочитано 4615 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео