Тариф на воду та каналізацію у Білій Церкві може підвищитися ще на 20%

  • Середа, вер. 21 2016
  • Автор 

Про це йдеться у повідомленні ТОВ "Білоцерківвода". Підприємство повідомляє, що вже надало НКРКП розрахункові матеріали щодо встановлення тарифів на 2017 рік. Здорожчання вартості послуг концесіонер пояснює тим, що збільшується вартість електроенергії, пального, реагентів, що використовуються при приготуванні питної води та відведенні стічних вод, зростає розмір заробітної плати, вартості послуг, що надають сторонні організації, а також враховуються інфляційні процеси. Останній раз тарифи зростали 2 серпня 2016 року.  Детальніше про те, чому підвищуються тарифи, читайте у новині ТОВ "Білоцерківвода"

Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» в серпні 2016 р. надало на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НЕКРКП) Заяви та розрахункові матеріали щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2017 рік.

На даний час ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» здійснює розрахунки за тарифами, встановленими підприємству Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 07.07.2016 р. № 1238 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141»:

а) на централізоване водопостачання:

– споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 2,21 грн. за 1 куб. м (без ПДВ);

– споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 6,49 грн. за 1 куб. м (без ПДВ);

б) на централізоване водовідведення – 8,95 грн. за 1 куб. м (без ПДВ).

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 07.07.2016 року Постановою № 1239 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) установила ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» тарифи:

  • на послугу з централізоване постачання холодної води – 8,65 грн. за 1 куб. м

(з ПДВ);

  • на послугу з централізованого водовідведення –11,93 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

Постанови набрали чинності з 02 серпня 2016 року.

Необхідність подання розрахунку тарифів на 2017 рік зумовлена із набранням чинності нових Порядків формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затверджених Постановами НКРКП  від 10.03.2016 р. № 302 та № 303.

В нових Порядках передбачено подання ліцензіатами (Водоканалами), в строк до 10 серпня кожного року Заяв та розрахункових матеріалів щодо встановлення тарифів на наступний рік за встановленими формами. Розмір тарифів передбачається переглядати один раз на рік. В поданих на розгляд Комісії розрахункових матеріалах враховано зміну розміру витрат на здійснення централізованого водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в порівнянні з врахованими в діючих тарифах за рахунок збільшення вартості електроенергії, пального, реагентів, що використовуються при приготуванні питної води та відведенні стічних вод, розміру заробітної плати, вартості послуг, що надають сторонні організації, а також враховано інфляційні процеси. Очікуване підвищення тарифів згідно з поданими розрахунками в середньому складає до 20%.

 

Прочитано 3567 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео