Чи має право на субсидію ФОП?

  • Понеділок, лип. 04 2016
  • Автор 

Актуальні питання та відповіді про призначення субсидій, вибір пільги тощо на літній сезон 2016 року

Як буде здійснюватися перерахунок субсидії?

Перерахунок субсидії буде здійснюватися автоматично управлінням без звернення громадян.

Але це не стосується тих громадян у  яких на опалювальний період субсидія була не призначена. Якщо рівень доходів у 2015р був змінений, рекомендуємо  звернутися в УСЗН з заявою та декларацією.

В яких випадках потрібно звертатися в управління соціального захисту населення для перерахунку субсидії?

Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця проінформувати управління та соціального захисту населення у випадках, якщо відбулася зміна в складі зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (орендарі — про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівля товарів або оплату послуг, що перевищує 50 тис.грн.

Чи потрібно при повторному зверненні подавати документи на розгляд комісії?

У разі відсутності змін розрахунок субсидії на наступний період здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення без повторного прийняття рішення комісією.

Чи будуть надаватися пільги при одержанні субсидії?

З 1 травня 2016 року у разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані у житловому приміщенні , у період її отримання не нараховуються. Інформація про зазначених осіб подається підприємствам - житлово-комунальних послуг та вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.”.

За який період беруться доходи при наданні житлової субсидії?

Субсидія на житлово-комунальні послуги призначається виходячи з розміру середньомісячного сукупного доходу осіб, а для придбання придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива — виходячи з річного доходу осіб за попередній календарний рік. Доходи при розрахунку субсидії будуть братися за 2015рік.

Які особливості при нарахуванні субсидії для непрацюючих осіб?

Для працездатних осіб (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і проживають разом з батьками чи іншими членами родини; осіб, призваних на строкову військову службу), середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

Для громадян, які одержують (одержували) стипендію, соціальні виплати (допомоги при народженні (усиновленні) дитини, до досягнення дитиною трирічного віку, по догляду за дитиною-інвалідом віком до 18 років, інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, допомоги по безробіттю) і мають право на отримання субсидії, у тому числі на підставі рішень комісій, під час визначення сукупного доходу осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), враховуються фактичні розміри стипендій та соціальних виплат.

Для студентів, які мають батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) самі та навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і не одержують стипендію, та осіб, які перебувають на обліку в територіальних органах державної служби зайнятості як безробітні і не одержують допомогу по безробіттю, середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

Які особливості при нарахуванні субсидії для фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку?

Для фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, для фізичних осіб — підприємців, платників єдиного податку другої групи, — трьох розмірів прожиткового мінімуму, для фізичних осіб — підприємців, платників єдиного податку третьої групи, — чотирьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Чи відбулися зміни при поданні документів для призначення субсидії в електронному вигляді?

Так, відбулися. Зокрема,заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі з використанням засобів телекомунікаційних систем з використанням електронного цифрового підпису. У разі отримання надісланих з використанням засобів телекомунікаційних систем заяви та декларації, у яких відсутній електронний цифровий підпис громадянина, субсидія розраховується лише після підпису зазначених документів у місячний строк. У разі непідписання заяви і декларації в зазначений строк подаються нові заява і декларація.

Управління соціального захисту населення

Білоцерківської міської ради

Прочитано 88000 раз
Опубліковано в ЖКГ
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео