Українці вже взяли 2 млрд грн кредитів на заміну вікон, дверей та на утеплення

  • Четвер, черв. 23 2016
  • Автор 

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи оперативні дані моніторингу державної програми стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів, повідомив про те, що від початку дії програми «теплих» кредитів, станом на 21 червня 2016 року, державною підтримкою скористалося близько 150тисяч домогосподарств на суму більше 2 мільярдів гривень.

 «Цього тижня населенням залучено чергову рекордну суму коштів на придбання енергоефективних продуктів за програмою «теплих» кредитів», - підкреслив Сергій Савчук та додав, що з 13 по 21 червня цього року оформлено 6352 «теплі» кредити на суму 103,9 мільйони гривень.

Попитом продовжують користуватися «негазові» котли, на придбання яких лише за тиждень видано 252 кредити сумою 4,2 мільйони гривень.

Серед учасників програми найбільш популярним енергоефективним продуктом залишається придбання матеріалів і обладнання. За цей тиждень залучено 6096 «теплих» кредитів на суму майже 99 мільйонів гривень.

Також до програми продовжують активно долучаються субсидіанти. З 13 по 21 червня 2016 року ними залучено 67,4 мільйони гривень на 4571 «теплий» кредит.

За цей тиждень до програми долучилося ще 4 ОСББ, які взяли 700 тисяч гривень на проведення заходів з утеплення. Загалом, за весь період дії програми ОСББ видано 258 кредитів загальною сумою майже 23 мільйони гривень.

«Сьогоднішня статистика вкотре підтвердила, що у 2014 році Уряд зробив правильний крок, прийнявши програму з утеплення житла. За час її існування інтерес з боку населення, ОСББ та субсидіантів постійно зростає і громадяни вже залучили великі кошти на енергозбереження в житлі», - повідомив голова Агентства та додав, що такий механізм співфінансування заходів з енергоефективності - реальна можливість провести термомодернізацію житла в масштабах всієї країни.

За інформацією Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

Прочитано 2292 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео