У Білій Церкві почали встановлювати один лічильник газу на весь будинок

  • Середа, січ. 20 2016
  • Автор 

За ініціативи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ПАТ «Київоблгаз» почав встановлювати будинкові лічильники газу. Таким чином, налагоджується приладовий облік споживання газу в умовах обмеженого бюджету.

Перші будинкові лічильники встановлено в м. Біла Церква одразу за двома адресами – по вул. Митрофанова, 12/18 та вул. Леваневського, 63. Загалом протягом року планується встановити біля 100 таких приладів обліку. Це дозволить мешканцям будинку платити за фактично спожите паливо, а газовій компанії – мати реальну картину споживання газу в таких споживачів. Домові прилади обліку враховуватимуть загальну кількість спожитого природного газу всіма мешканцями будинку. А розрахунок витрат газу на одного споживача залежатиме від загально спожитого обсягу палива та кількості зареєстрованих в помешканні осіб.

«Технологія обліку витрат газу будинковими лічильниками досить раціональна - вона дозволяє забезпечити достатньо якісний контроль при мінімальних витратах», - пояснює Володимир Машталірук, голова правління ПАТ «Київоблгаз».

За попередніми розрахунками, середні витрати на 1 абонента при установці будинкового лічильника в 3 рази менші, ніж при монтажі квартирних лічильників. При цьому витрати часу як при встановлені будинкового, так і індивідуального лічильника є однаковими - близько 2,5 годин. Щоб заощадити час та кошти, в багатоквартирних будинках з невеликими витратами газу, при наявності у споживачів лише газових плит, встановлення будинкових приладів обліку є найбільш раціональним.

У випадку, якщо хтось з споживачів з часом забажає мати індивідуальний лічильник газу, він також зможе встановити його собі. Тобто наявність будинкового лічильника газу не позбавляє споживача права мати індивідуальний прилад обліку.

За інформацією ПАТ "Київоблгаз"

Прочитано 5216 раз
Опубліковано в ЖКГ
Теги

Коментарі  

вв
0 #1 вв 22.01.2016, 01:25
" :За попередніми розрахунками, середні витрати на 1 абонента при установці будинкового лічильника в 3 рази менші, ніж при монтажі квартирних лічильників".-Д е тут логіка???

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео