ЖКГ — БЦ News
Понеділок, квіт. 08 2024

Щоб в оселі завжди було затишно та тепло, потрібно встановити якісні пластикові вікна. Вони є головним елементом комфорту та впливають на створення мікроклімату в приміщенні. Якщо своєчасно обслуговувати склопакети, правильно їх використовувати, ремонтувати, вони будуть служити довго. Завдяки простим діям вдається уникнути появи великих проблем і зекономити, адже в протилежному випадку доведеться повністю змінювати профіль. 

Наші майстри дуже досвідчені. Компанія по ремонту вікон має сайт, де Ви можете ознайомитись з прайсом і видом робіт. Після виклику вони одразу приїжджають і усувають у випадку виявлення всі несправності.

Середа, бер. 27 2024

26 березня на засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення прозакінчення опалювального сезону 2023-2024 років на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Вівторок, бер. 12 2024

Учаснику війни пільга на оплату ЖКП надається у розмірі 50% знижки, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну людину не перевищує 4 240 грн.

Вівторок, лют. 27 2024

У період воєнних дій в Україні продовжують виплачувати житлові субсидії громадянам, проте не всі громадяни можуть претендувати на отримання цього виду допомоги. Існує перелік причин, з яких може бути відмовлено заявнику в призначенні субсидії.

Вівторок, лют. 13 2024

У пільговиків, які протягом минулого року одержували пільгу з урахуванням доходу, право на виплату закінчилось 31 грудня 2023 року (Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389).

Четвер, лют. 01 2024

У п'ятьох постачальників кубометр газу коштує понад вісім гривень, а ще сім компаній встановили менший тариф для населення.

Сторінка 1 з 94

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи добре прибирається місто від снігу?

так, добре - 0%
ні, сніг прибирають тільки на центральних вулицях - 50%
а навіщо його прибирати - 50%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 2
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео