Підсумки року 2014: відкриття "Біофарм-Інвест", дефіцит бюджету, фінансування робіт з серпня

  • Четвер, груд. 25 2014
  • Автор 

2014 рік завершується. Яким він був, що вдалося зробити в місті, які були зміни, і що із запланованого так і не вдалося втілити в життя? БЦ News  розпочинає публікувати офіційні статистичні дані зі звіту міського голови про роботу Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету за 2014 рік, підтриманого міськими депутатами.

Особливості 2014 року

-  В 2014 році продовжувалися , набрали свого апогею події революції Гідності на Майдані.

 - В  квітні    розпочалася  війна на  Сході нашої держави.

 - В травні був обраний Президени України  та сформований Уряд.

 - Лише з серпня 2014 року почали проходити платежі через казначейство. В першу чергу закривалась заборгованість за 2013 рік, а потім фінансувались роботи цього року.

-  Протягом року встановлюються нові тарифи за споживання газу, електроенергії, за гарячу воду та опалення, холодну воду та водовідведення, збільшується розмір квартплати.

 -  При цьому «заморожується» заробітна плата бюджетникам, пенсії та інші соціальні виплати. Різка девальвація національної валюти. Інфляція. Все це призвело до зубожіння населення.

 - В 2014 році,  з початком війни, головним завданням стала допомога армії. Підприємства, підприємці, пенсіонери і молоді люди – кожен зробив свій внесок в зміцнення українського війська.

В таких умовах потрібно було міськвиконкому забезпечувати життєдіяльність міста.

Безумовно основою стабільності є робота депутатського корпусу. Не дивлячись на провокаційні випади з намаганням перешкодити конструктивній роботі сесій міської ради, абсолютна більшість депутатів міської ради повністю виправдовує сподівання свлїх виборців,  приймаючи важливі для міста рішення.

В 2014 році відбулося 14 сесій міської ради.

Протягом шостого скликання Білоцерківською міською радою прийнято понад 1300 рішень

Всі проекти рішень попередньо розглядалися на засіданнях комісій міської ради, де розглядалися першочергові проблеми міста, приймалися узгоджені пропозиції і рекомендації з роглянутих питань. Саме злагоджена робота постійних комісій - це основа оперативного і чіткого проведення пленарних засідань міської ради.

Активною позицією в роботі депутатських комісій відзначаються:

- постійна комісія у справах забезпечення законності, правопорядку та оборонної роботи; постійна комісія з питань житлово-комунального господарства ;

- постійна комісія з питань ефективного управління об'єктами комунальної власності, торгівельного та побутового обслуговування населення .

  У 2014 році прийнято 166 розпоряджень міського голови, проведено 29 засідань виконавчого комітету на яких прийнято 419 рішень.

З початку 2014 року прийнято для розгляду та реєстрації 4652 примірників вхідної кореспонденції і відправлено 3931 вихідний лист.

Робота по прийому громадян

Станом на 20.11.2014 р. до виконавчого комітету надійшло всього 4384 звернень.

Письмових звернень - 3083, з них по питаннях: соціальний захист – 1128; комунальне господарство – 353; земельні відносини – 692; житлові питання – 181 транспорт і зв’язок – 79; питання торгівлі та громадського харчування – 39;  інщі – 611.

Отримано 488  звернень по «Урядовій гарячій лінії».

На особистому прийомі міського голови та його заступників побувало – 545 громадян, з них у міського голови – 366.

Виконання  бюджету міста

Протягом року міськвиконком організував роботу по наповненню бюджету міста. Рік розпочався із затвердженого бюджету, в якому був прихований дефіцит в майже два місяці.

Завдяки первиконанню доходів бюджету вдалося скоротити прихований дефіцит і закінчити рік без заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Інвестиційна діяльність

20 грудня 2012 року міською радою було прийнято рішення №829-34-VІ «Про затвердження «Програми розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності в місті Біла Церква на 2013-2015 роки». Програмою визначено курс інвестиційної політики в місті на три роки.

На даний час в місті Біла Церква зареєстровано 17 підприємств з іноземними інвестиціями. Основні обсяги іноземних інвестицій надходять із країн: Німеччини, Великобританії, Ірландії, Кіпру, Росії, Китаю,США, Ірану, Азербайджану, Таджикистану, Нідерланди.

Для міста важливе відкриття нового підприємства з виробництва готових лікарських засобів «ТОВ Біофарм-Інвест». Сума інвестицій 104,0 млн.грн. На підприємстві буде створено 195 робочих місць.

Товариство з обмеженою відповідальністю «СП «УКРІНТЕРМ» впроваджує інвестиційний проект «Організація серійного виробництва теплових насосів, сонячних колекторів, теплових пунктів та модульних ресурсозберігаючих мінікотелень для модернізації систем тепло забезпечення житлово-комунального господарства». Загальний обсяг інвестицій - 20 млн. грн. Стадія впровадження проекту – 60%.

Товариством з обмеженою відповідальністю «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» планується впровадити в життя інвестиційний проект «Будівництво заводу з виробництва ліній розливу мінеральних вод та прохолодних напоїв в м. Біла Церква». Планується створити 100 робочих місць. Орієнтована дата введення в експлуатацію 2015 рік. Загальний обсяг інвестицій – 40 млн.грн.

P.S. Продовження - завтра, 26 грудня.

Прочитано 4096 раз
Опубліковано в Влада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео