Мешканці масивів Таращанський та Піщаний розповіли про свої проблеми владі Білої Церкви

  • П'ятниця, груд. 12 2014
  • Автор 

11 грудня відбулася чергова зустріч міського голови Василя Савчука з мешканцями мікрорайонів Білої Церкви. На цей раз представники міської влади поспілкувалися з мешканцями масиву Таращанський та Піщаний.

Традиційно, на початку зустрічі міський голова Василь Савчук розповів про те, як жило місто в 2014 році, які виконані роботи, а на що коштів так і не вистачило. Про це детальніше БЦ News писав в попередній статті. Затим настала черга питань від громадян. Так, жителька Тімірязєва, 21 Ольга Комарницька запитувала, чому при підвищеній квартплаті до сих пір не обладнаний під’їзд до їх будинку, чому водій маршруту 21 відмовляється надавати безкоштовно послуги з перевезення її внуку-сироті, навіщо в школах примушують батьківські комітети зібрані кошти відносити на банківський рахунок. З недобросовісним водієм міський голова пообіцяв розібратися, адже громадянка запам’ятала номер автобусу. А стосовно нововведення в освітній галузі міста повідомив, що таке рішення має виноситися на розгляд батьківських комітетів і ніякого примусу в цьому питанні не повинно бути.

Зустріч з мешканцями масиву Таращанський, Біла Церква

Обурювалися мешканці мікрорайону, як власне і всі білоцерківці, новою постановою КМУ, яка зобов’язує платити за користування ліфтом і жителів перших поверхів. Просили перенести кінцеву зупинку маршруту 11 подалі від будинку, адже, за словами мешканці, водії, ледь не під під’їздом розвертаються. Також просили обладнати кінцеві зупинки тролейбусів графіком руху. Міський голова на це зазначив, що це потрібно зробити по всьому місту і по всім маршрутам.

Також просили мешканці зробити дорогу через сквер, де люди нині ходять по багнюці навпростець, від школи №22 до музичної школи №4, і десь обладнати місце для вигулу собак, щоб вони не псували дерева в сквері. В цьому питанні пообіцяв допомогти і міський депутат від «Батьківщини»  Сергій Беркут, що мешкає на Таращанському.

зустріч з мешканцями масиву Таращанський, Біла Церква

Цікавилися громадяни і таким питанням: чому зупинено встановлення безкоштовних газових лічильників. Як відомо, їх ставили до липня 2014 року, а потім припинили, адже коштів на це більше держава не виділила, хоча в державній програмі записано, що до 2018 року всі квартири матимуть безкоштовні газові лічильники.

Батьки, які водять своїх діток до дитячо-юнацького клубу «Перлина», що знаходиться в підвальному приміщенні, скаржились на вогкість, холод і задуху, то ж Василь Савчук доручив профільному заступнику з’ясувати, яким чином можна виправити цю ситуацію.

Представник однієї з громадських організацій інвалідів цікавилася, коли нарешті Біла Церква стане доступною для людей з обмеженими фізичними можливостями. Василь Савчук розповів про заплановані на 2015 рік заходи в цьому питанні. По-перше, всі ЖЕКи інвентаризують будинки, згідно інформації управління соцзахисту, в яких мешкають інваліди, для того аби можна було їх обладнати пандусами. Міське управління архітектури інвентаризує всі вже існуючі пандуси в тих закладах, якими користуються найбільше інваліди – управління соцзахисту, поштові відділення, лікарні, магазини тощо. Якщо пандус побудований не під тим кутом, що потрібно, його будуть переробляти.

Як і на попередніх зустрічах на масиві Леваневського, так і на Таращанському люди цікавилися подальшою долею КП «Білоцерківтепломережа». Були й такі питання, які не стосувалися безпосередньо обов’язків міського голови. Просто центральна влада далеко, а мер міста – ось він, поруч, - тому й питали з нього, де взяв гроші Костянтин Жеваго, щоб купити завод «Росава», чи варто поновлювати судові рішення по справам дітей війни, чорнобильців і т.д.

зустріч з мешканцями масиву Піщаний, Біла Церква

Фото: Наталія Вереснева

Але найдовшою і, мабуть, найбурхливішою була зустріч міської влади з мешканцями мікрорайону Піщаний. Вона тривала практично три години. Мешканці просили ізолювати труби на масиві, вплинути на КП «Білоцерківтепломережу», яка невчасно з’ясувала, що лічильник на тепло не працює, а тепер нараховує мешканцям оплату не по лічильнику, а по загальним нормативам. Цікавилися, коли обладнають майданчики під сміттєві бачки. Міський голова доповів, що такі майданчики вже почали обладнувати. Просили надавати інформацію по кожному будинку, (раз на кожен будинок окремо своя плата за прибудинкову територію), на що пішли ці кошти. Цікавилися, чому це саме на масиві Піщаному найдовше вимикають електрику і чому влітку газконтора нараховує більшу плату за газ, в той час як мешканці гріють воду бойлерами. А також з’ясовували, як зараз можна поставити в будинку автономне опалення.

Сьогодні, 12 грудня о 16:00 в ЗОШ №7, міський голова, його заступники та очільники міських управлінь, відділів та комунальних служб зустрінуться з мешканцями мікрорайону Вокзальна.

Прочитано 4145 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео