Людмила Мерзлюк очолила Білоцерківську РДА

  • П'ятниця, серп. 21 2020
  • Автор 

21 серпня 2020 року відбулася робоча поїздка голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна до Білоцерківського району, в рамках якої він представив нового керівника Білоцерківської райдержадміністрації Людмилу Володимирівну Мерзлюк.

Людмила Мерзлюк, голова Білоцерківської РДА, представлення

Розпочинаючи свій виступ, Василь Володін зауважив, що Білоцерківський район є флагманом Київської області, адже тут знаходяться підприємства, відомі за межами не лише області, а й країни. «Хочу подякувати жителям Білоцерківщини за той труд, який вони вклали в економіку держави. За рахунок цього ми можемо виплачувати соціальні допомоги, будувати дороги, розвивати інфраструктуру. Сьогодні тут зібрався професійний склад, ті громадяни, чия діяльність формує майбутнє нашого району. Дозвольте вам представити очільницю Білоцерківської районної державної адміністрації Мерзлюк Людмилу Володимирівну. Все своє свідоме життя вона працює на державній службі. Тож розраховую, що цей досвід допоможе їй швидко знайти з усіма спільну мову та зануритися у вирішення питань Білоцерківщини», - зауважив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Людмила Мерзлюк, голова Білоцерківської РДА, представлення

Білоцерківщина – один із семи районів, які збережуться на карті Київської області після завершення адміністративно-територіальної реформи. Це не лише найбільший район області, він входить в десятку найбільших в Україні. Тому Василь Володін закликав Людмилу Мерзлюк створити такі умови, щоб райдержадміністрація, райрада, міська рада спільно працювали на єдиний результат. Також наголосив на необхідності забезпечення проведення прозорих та демократичних місцевих виборів восени 2020 року. А затим до слова запросив нового керівника райдержадміністрації.

DSC 2745 1

Людмила Мерзлюк подякувала за призначення та підтримку її кандидатури. «Це велика відповідальність перед жителями району, передусім перед керівництвом Київської області та держави. Я усвідомлюю це та докладу максимум зусиль, щоб виправдати висловлену довіру. Білоцерківський район здавна посідає чільне місце на мапі Київщини не лише через своє географічне розташування, а й завдяки досягненням у соціально-економічному, культурному, освітньому, науковому, спортивному напрямках. Проте є чимало проблем, які потребують нагального вирішення. Я це добре знаю, оскільки я не чужа людина в районі. Свій план дій на посаді окреслю так: підтримка та розвиток економіки шляхом залучення інвестицій та створення нових робочих місць, розвиток людського капіталу, забезпечення безпеки та комфортного проживання громадян, інноваційний розвиток освіти, науки, культури, створення якісного сервісу для людей. Віднині скрізь і всюди мають бути відчинені двері для кожного, хто потребує підтримки у вирішенні своїх проблем», - зазначила Людмила Мерзлюк.

Людмила Мерзлюк, голова Білоцерківської РДА, представлення

Після вітань на адресу нової очільниці району відбулося спілкування керівника КОДА Василя Володіна з представниками місцевих громад Білоцерківщини, які поставили чимало важливих і болючих питань і щодо будівництва спортивної інфраструктури, і щодо ремонту доріг. Також очільник області відповів на питання, як будуть діяти органи державної влади після виборів у рамках вже оновленого Білоцерківського району.

Прочитано 3454 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео