Депутати від «СОЛІДАРНОСТІ» прозвітували про свою роботу

  • П'ятниця, бер. 01 2019
  • Автор 

Нещодавно депутати Білоцерківської міської ради, члени фракції Білоцерківської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», діючи в рамках чинного законодавства, провели зустріч з мешканцями Білої Церкви, на якій прозвітували про свою роботу за 2018 рік.

До складу фракції ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» у Білоцерківській міській раді входять шість депутатів: Юрій Балас, Олександр Даліба, Геннадій Джегур, Юрій Кошляк, Олег Музальов (голова фракції) і Андрій Тищенко. Звітну зустріч з білоцерківцями вже другий рік поспіль вони проводять у актовій залі ЖЕКу №7, оскільки округи двох із шести депутатів, які звітували, знаходяться саме на масиві Леваневського.

Розпочався звіт із загальної характеристики діяльності фракції у 2018 році. Впродовж звітного періоду депутати брали участь у пленарних засіданнях сесій Білоцерківської міської ради та засіданнях відповідних постійних комісій, членами яких вони є. Також члени фракції стали ініціаторами  підготовки та оприлюднення звернень до Кабінету Міністрів України щодо необхідності соціального захисту населення у зв’язку з підняттям ціни на природний газ; до депутатів Білоцерківської міської ради і представників різних політичних сил щодо підтримки введення воєнного стану і уникнення політичних спекуляцій з цього приводу; до міського голови і депутатів Білоцерківської міської ради щодо неприпустимості підвищення вартості проїзду у громадському транспорті м. Біла Церква.

У 2018 році, як і в попередні роки, основна увага депутатів-членів фракції була акцентована на роботі зі зверненнями громадян. Прийом громадян здійснювався у робочі дні з 8-ої до 17-ої години у громадській приймальні Білоцерківської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», що знаходиться за адресою м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 24, оф. 105 та у приймальнях депутатів, адреси яких оприлюднені на сайті Білоцерківської міської ради.

Впродовж року депутати та їхні помічники розглянули 539 звернень громадян, переважна більшість яких стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування. Кошти, виділені з міського бюджету для цих цілей були використані в повному обсязі.

Також значна частина звернень білоцерківців була спрямована на покращення стану житлово-комунальної сфери, а саме: ремонту багатоквартирних будинків, доріг, тротуарів, комунікацій, прибуденкових територій тощо. У відповідь на звернення громадян депутати ініціювали проведення ремонтних робіт за кошти міського бюджету. Зокрема, було проведено капітальний ремонт вул. Леваневського та облаштування пішохідної і велосипедної доріжок на загальну суму близько 3 млн. грн.; частково відновлено асфальтне покриття по вул. Осипенка - здійснено робіт на суму близько 800 000 грн.; відремонтоване асфальтобетонне покриття дороги, прибудинкової території та тротуарної доріжки по вул. Ярослава Мудрого, 10; облаштовано тротуарною плиткою пішохідну доріжку вздовж будинку по вулиці Леваневського, 47/1 та проведено капітальний ремонт прибудинкових територій з облаштуванням зливових мереж біля будинків 55 і 57 по вулиці Леваневського та ремонт прибудинкової території по вул. Вокзальна, 22.

Окрім того зроблено поточні ремонти багатоквартирних будинків за адресами: вул. Вокзальна, 3, 4, 8а, 22; Андрія Шептицького, 10, 37; Олеся Гончара 2, 3, 6, 7, 12, 18, 20; Першотравнева, 14, 33, 49, 69а; Курсова, 3а, 9а, 33, 37, 38, 40;   2-й Курсовий провулок, 11 та проведено роботи з герметизації міжпанельних швів у багатоквартирних будинках по вул. А. Шептицького, 32, 65 та Курсова, 17а, 33, 37, 38. Проведено реконструкцію непрацюючих засобів обліку, використання, регулювання та споживання води та теплової енергії) на багатоповерховому будинку по вул. Ярослава Мудрого, 10. Здійснено заміну трубопроводів або оновлено їх ізоляцію за адресами: вулиця А. Шептицького, 32, 65; Вокзальна, 4; Курсова, 3а, 9а, 17а, 33, 35; О. Гончара, 2, 7; 2-й Курсовий провулок, 14а.

З метою покращення умов дозвілля юних білоцерківців було встановлено дитячий майданчик у дворі будинку по вул. Ярослава Мудрого, 5/3 та зроблено ремонт лавочок і гойдалок біля будинків по вул. Курсова, 9а, 17а, 35, 37; Олеся Гончара, 7; Першотравнева, 33 і 49; на Курсовому провулку, 22.

Значна увагу депутати приділяли учасникам АТО (ООС) та членам їх родин, багатодітним сім’ям та соціально незахищеним жителям міста. З нагоди Дня захисту дітей було організовано та проведено дитяче свято із врученням подарунків та солодощів у двох мікрорайонах округу №4.

Напередодні Великодня та новорічно-різдвяних свят депутати привітали родини учасників АТО та багатодітні родини, якими опікуються, осіб, які перебувають в спеціалізованих соціальних закладах, та вручили їм святкові продуктові кошики і солодощі.

Члени фракції співпрацюють з радами ветеранів мікрорайонів міста, громадськими організаціями, які опікуються проблемами учасників бойових дій та їхніх родин, сім’ями переселенців, багатодітними родинами.

Депутати підтримують тісний зв’язок з керівництвом військових частин, які дислокуються у м. Біла Церква та беруть участь в ООС, постійно надають посильну допомогу у вирішенні матеріально-побутових та технічних проблем наших захисників.

Члени фракції «БПП-«Солідарність» долучилися до заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби з раком, взяли участь у ході та мітингу, на якому вручили головному лікарю Білоцерківського обласного онкодиспансеру сертифікат на 10 000 гривень для придбання медичного обладнання.

Також депутати відгукнулися на звернення оргкомітету конкурсу-фестивалю «Родинне дерево Білоцерківщини» та взяли участь у нагородженні переможців та учасників конкурсу «Книга родинного дерева Білоцерківщини», який проводився серед учнів загальноосвітніх закладів міста.

У 2019 році депутати планують докласти максимум зусиль щодо покращення соціально-економічного та культурного стану міста Біла Церква та вирішення проблемних питань, озвучених у зверненнях білоцерківців.

Прочитано 1227 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео