У Білій Церкві розробили нову схему мережі міського та зовнішнього транспорту

  • Середа, лип. 11 2018
  • Автор 

У Білій Церкві взялися розробляти нову схему вулично-дорожньої мережі міського та зовнішнього транспорту. Розробником схеми є ТОВ «Інститут територіального планування», замовником - управління містобудування та архітектури міської ради. Вартість робіт: 939 096 грн.

6 липня директор  ТОВ «Інститут територіального планування» Олександр Чубенко презентував новостворену схему в приміщенні міськвиконкому.

Замовили схему з метою забезпечення покращення та стабільного обслуговування населення в місті. Робота виконана на базі існуючих  та проектних рішень Генерального плану, плану зонування території та матеріалів містобудівного моніторингу, з врахуванням даних управління земельних ресурсів  щодо прав власності  приватних земельних ділянок.

«Всі пропозиції та зауваження, які надійдуть до управління, будуть опрацьовані та якщо будуть доцільними й не суперечитимуть чинному законодавству України  - враховані», - пообіцяла в.о. начальника управління містобудування та архітектури Сніжана Павлова.

Схема передбачає, у тому числі, визначення основних напрямків розвитку мережі міського пасажирського транспорту, створенні додаткових автобусних і тролейбусних маршрутів, розміщення автостанцій.

Пропонуються варіанти будівництва об’їзної дороги і створення так званого кільця навколо міста, а також будівництва «внутрішнього кільця» вулиць, аби розвантажити  центральні магістралі міста. Також передбачається будівництво п’яти невеликих сучасних транспортно-посадочних вузлів на в’їздах-виїздах з міста на вул. Леваневського, Таращанська, Київська, Ставищенська та Привокзальна.

І навіть пропонується у найбільш травматичних місцях зробити тротуари з підігрівом!

Тільки от чи скористається схемою місто, невідомо. Адже Генплан міста, на який спирається і запропонована схема, визнаний недолугим та наразі проводиться аналіз містобудівної документації, на підставі чого будуть вноситися зміни до Генплану. Нагадаємо, розробка Генплану обійшлася місту в 2, 3 млн. грн.

А нові маршрути пасажирського транспорту розроблялися за 90 тис. грн Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом у 2016 році, але так і не були втілені в життя.

При підготовці тексту були використані матеріали сайту БМР

Прочитано 2318 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео