На площі Соборній з'явиться нова зупинка

  • Понеділок, січ. 23 2017
  • Автор 

24 січня на засіданні виконкому Білоцерківської міської ради вирішили надати дозвіл ПП «Автоимидж» на розміщення та обладнання зупинки громадського транспорту: «Площа Соборна» (у напрямку станції Роток) з розміщенням на конструкції зупинки громадського транспорту трьох світлових двосторонніх рекламних щитів типу «лайт-бокс», конструкція № 1Т, розміром 1,8 м х 1,2 м, загальною рекламною площею 12,96 кв. м. за адресою: проспект Князя Володимира.

ПП «Автоимидж» в установленому порядку звернутись до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за отриманням дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Біла Церква за адресою: проспект Князя Володимира, на конструкції зупинки громадського транспорту «Площа Соборна» (у напрямку станції Роток).

Саме ця організація виграла конкурс на встановлення електронного табло сповіщання про прибуття громадського транспорту на зупинках міста. 

Прочитано 3261 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Павло Лаврусь
0 #1 Павло Лаврусь 24.01.2017, 17:24
Кому надали ПП "Автоімідж" чи ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА", бо по першій діяльність зупинена а друга є правонаступнико м того ж самого Умінського Володимира Івановича.
Серж
0 #2 Серж 24.01.2017, 20:40
Опять савок!!!!!!Ну что здесь классного?! :cry:

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео