Геннадій Дикий розповів, чи буде гаряча вода у Білій Церкві

  • Понеділок, лист. 28 2016
  • Автор 

28 листопада відбулася прес-конференція міського голови Геннадія Дикого на якій він торкнувся питань транспортної реформи,  виплати коштів бюджетникам, виконання бюджету розвитку, наявності гарячої води тощо.

Маршрут до с. Фурси залишиться

Зокрема, міський голова зазначив, що скарги мешканців, які просять лишити маршрут до с. Фурси, почули та звернулися до Білоцерківської РДА з пропозиції спільно вирішити це питання, аби маршрутка і надалі курсувала між містом та селом.

Бюджет та заявки від мешканців

Також, за словами мера, всі працівники бюджетної сфери до кінця року отримають належні їм виплати. Геннадій Дикий обіцяє, що бюджет міста на 2017 рік приймуть у кінці цього року. Мер також повідомив, що бюджет розвитку виконано на 95%, а запланованих робіт по місту – на 85%.

У планах влади зустрічі з мешканцями міста, на яких вони зможуть висловити свої пропозиції, що першочергово треба зробити у Білій Церкві. Щоправда, не сказав коли розпочнуться такі зустрічі. Можливо, це будуть зустрічі на зразок тих, які щорічно проводив у кінці року по мікрорайонах попередній міський голова Василь Савчук? Також свої пропозиції можна уже надсилати на електронну пошту міської ради - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Активно збиратимуть пропозиції жителів міста й місцеві депутати. Тож, якщо ви знаєте, хто обраний по вашому округу депутатом, звертайтеся до нього.

На наступний рік, за словами Дикого, пріоритетами витрачання бюджетних коштів будуть енергозберігаючі заходи у закладах бюджетної сфери, встановлення теплових лічильників тощо. Щоправда, міський голова наголосив, що у першу чергу розглядатимуть ті запити мешканців, де вони також готові взяти участь у співфінансуванні. Чи вважається співфінансування добросовісна сплата податків, за рахунок яких наповнюється і міський бюджет, мер не озвучував. Але зауважив, що бюджет розвитку бачить на рівні 200-300 млн. грн. (у 2016 р. бюджет розвитку становив 150 млн. грн.), тоді можна буде багато чого зробити у місті. А поки що, за його словами, на жаль не всі підприємці добросовісно сплачують податки.

Перевірка комунальних підприємств

Журналісти запитали, чим закінчилися перевірки комунальних підприємств. Відповідь була доволі несподіваною: «Всі перевірки були оприлюднені, буквально через день – два після того, як їх підписала депутатська комісія. Чому ви так кажете?». На уточнююче запитання, де ж їх оприлюднили, міський голова лише зазначив, що було створене управління самоврядного контролю, яке буде перевіряти такі підприємства і що робити фахову перевірку мають фахівці, а не депутати. Також зазначив, що його профільний заступник має на руках всі фінансові звіти підприємств та їх плани економічного розвитку на майбутній рік. Тож, наразі оприлюдненими є звіти лише 4 підприємств: Тролейбусне управління, кінотеатр ім. Довженка, Міськреклама та БВАК. Решта, якщо правильно розуміти слова мера, оприлюднені…профільному заступнику.

Гаряча вода в опалювальному сезоні 2016-2017

Геннадій Дикий також відповів чи буде гаряча вода у цього опалювальному сезоні. «Ми зайшли у цей сезон з боргом перед НАК «Нафтогаз» 100 млн. грн. На сьогодні немає ні коштів, ні лімітів газу на гарячу воду. Ми поставити теплові лічильники, населення зекономили за їх допомоги 1 млн. грн. Якщо подавати гарячу воду, то теплоносій буде 60 градусів і люди будуть відкривати кватирки, переплачуючи за опалення в тих будинках, де є лічильники. Якщо нам ліміти на газ не збільшать, ми не зможемо гріти воду. Ми з бюджету міста маємо реструктуризувати борг Тепломережі у розмірі 60 млн. грн. Якщо Нафтогаз дасть додаткові ліміти газу і ми закриємо борги, можливо, гаряча вода буде».

Також міський голова впевнений, що централізований постачальник опалення – то «бриліант». У цьому його запевнили учасники різноманітних конференцій із енергозбереження. За словами Дикого, у світі спершу відключалися від централізованого опалення, а потім знову почали розвивати централізоване опалення, бо це екологічно чистіше. Варто зауважити, що на сайті міської ради опублікований проект рішення, який передбачає інвестиції у розвиток Тепломережі з міського бюджету у розмірі 145 млн. грн. Нагадаємо, два роки тому Тепломережу планували здати в концесію, інвестор тоді обіцяв вкласти в розвиток підприємства власних 200 млн. грн.

Прочитано 3752 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео