Депутати виділили кошти на установку лічильника ще в одному будинку на масиві Леваневського

  • Середа, лист. 16 2016
  • Автор 

15 листопада  на позачерговому засіданні дев’ятнадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання депутати внесли зміни до бюджету міста, виділивши кошти на установку теплового лічильника, ремонт внутрішньобудинкових територій та ліфтів.

На початку сесії депутати заслухали звернення своєї колеги Тетяна Сербин, яке стосувалося прохання жителів мікрорайону «Заріччя» не змінювати маршрут руху  №17. Міський голова запевнив, що міняти ті маршрути, які викликають багато запитань у білоцерківців, поки що не будуть.

Також депутати перерозподілили 400 тис. грн., які раніше були виділені на  капітальний ремонт тротуарів, але цей ремонт провести не встигли. Тож за ці гроші встановлять тепловий лічильник у будинку по вул. Леваневського, 66 (190 тис. грн.), проведуть ремонт ліфтів (188,5 тис .грн.) та капітальний ремонт прибудинкових територій (100 тис. грн).

Окрім цього депутати проголосували за призначення заступником міського голови Ольги Настіної, внесли зміни до міської програми створення та впровадження містобудівного кадастру на 2013-2017 роки, відмовили у наданні дозволу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Задоненко В.В.

Також депутати не підтримали рішення про затвердження поточних індивідуальних нормативів використання питної води для ТОВ «Білоцерківвода», яке розглядалося кілька сесій підряд, але так й не знайшло підтримки у депутатського корпусу.

І, нарешті, депутати відмовилися надати згоду на передачу у комунальну власність центральну дитячо-спортивну базу «Трудові резерви», аргументуючи це тим, що не знають, скільки така база потребуватиме коштів на ремонт стадіону та його утримання. Хоча це рішення не означало фактичної передачі бази з балансу профільного міністерства на баланс управління комунальної власності міста. Це був лише сигнал державним чиновникам від спорту, що місто не проти взяти стадіон у свою власність, якщо держава не спроможна утримувати його в належному стані. Проте більша частина депутатів, включно з мером, вирішили не поспішати з цим питанням. 

Прочитано 2375 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео