У Білій Церкві затвердили Генеральний план міста

  • Середа, лист. 02 2016
  • Автор 

3 листопада на сесії Білоцерківської міської ради депутати внесли зміни до бюджету міста через отримані субвенції. Зокрема, Київська обласна рада виділила 200 тис. грн. на дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також надійшла субвенція з державного бюджету у розмірі 2, 2 млн. грн. на енергозбереження. Це вже другий транш на ці цілі. Раніше виділили 2, 5 млн. грн. Ці 2, 2 млн. грн. планують спрямувати на встановлення вікон в МЛ №2 та у ЗОШ №4. Ще 935 тис. грн. виділять на закупівлю книг у школи міста.

Водночас депутати не затвердили кандидатуру Ольги Настіної на посаді заступника міського голови, таким чином у Геннадія Дикого стало п’ять заступників. У його попередника Василя Савчука було чотири.тому що, за їх словами, не були ознайомлені з баченням роботи кандидата на цій посаді. Обговорюючи кандидатуру Ольги Настіної, депутати з'ясували, що міський голова Геннадій Дикий провів конкурс на цю посаду...у себе в кабінеті.

І рішення приймала не конкурсна комісія, а одноосібно міський голова. Таким чином, обіцянки Геннадія Дикого проводити конкурси на всі посади звелися, фактично, нанівець. Приміром, начальник управління соціального захисту населення Тетяна Велігорська була призначена без всіляких конкурсів, а очільника УЖКГ та управління архітектури відповідно Дмитро Сідоренко та Анатолій Кравець призначені на посади у якості виконуючих обов'язки, аби не проводити конкурс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати знову відмовилися виділяти кошти ТОВ "Білоцерківводі" на заміну насосу

Затим депутати розглянули та затвердили нове Положення про звання «Почесний громадянин міста». Нагадаємо, його вирішили розробити після того, як на одній із сесій таємним голосуванням депутати не змогли надати це визнання ветерану УПА Теодору Дячуну, що мешкає у нашому місті. Чи будуть переголосовувати за його кандидатуру депутати після прийняття нового положення, наразі невідомо.

На цій сесії нарешті почалися довгоочікувані зрушення у плані визначення розвитку сучасної території міста Біла Церква. Депутати затвердили Генеральний план міста, який розробив ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування». Тепер цей документ розгляне Київоблрада. А відтак розпочнеться процедура встановлення меж міста Білої Церкви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виконком зобов'язав ЖЕКи передавати документацію на будинки новоствореним ОСББ

Прочитано 3908 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Анайманович Олена
0 #1 Анайманович Олена 07.11.2016, 16:02
Звання «Почесний громадянин міста» потрібно давати людям за внесок у розвиток міста, а чому ветеран УПА Теодор Дячун? Лікарі, які лікували наши солдат и приховували їх від німців - що вони не гідні цього звання? Чому зараз призначаємо за дією популізму? Перш ніж надавати ім’я потрібно виставити на обговорення в газеті.

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео