Влада Білої Церкви переконана, що маршрути №26 та 2а успішно замінить маршрут №8

  • Вівторок, жовт. 25 2016
  • Автор 

24 жовтня відбулася прес-конференція керуючого справами Максима Свірського, на якій чиновник розповів про те, які міською владою проводяться заходи щодо розвитку міського пасажирського транспорту. 

За його словами, було здійснено замовлення розробки комплексної схеми руху громадського транспорту міста Біла Церква. Посадовець запевнив, що більшість зауважень та пропозицій білоцерківців стосовно впровадження схеми руху були  враховані при формуванні остаточного варіанту мережі.

«Я знаю, що наразі є певні питання щодо ряду маршрутів, серед яких № 26 та 2а. Білоцерківці  висловлюють занепокоєння,  що матимуть труднощі із пересування містом. Запевняю, що всі схеми руху,  пасажиропотік було вивчено, проаналізовано і як результат – створено маршрут №8, який з’єднуватиме мікрорайони 3 та 4 з центральною частиною міста, – відмітив Максим Свірський. - Розраховано, що будь-який громадянин матиме можливість швидко і якісно дістатися з до будь-якої точки максимум з однією  пересадкою».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маршрути у Білій Церкві суттєво зміняться (з коментарями читачів щодо нових маршрутів)

На питання щодо відміни певних маршрутів, які раніше курсували містом, керуючий справами виконавчого комітету наголосив, що раніше чимало з них дублювали один одного,  водії рухаючись намагалися отримати якомога більше пасажирів, при цьому не дотримувалися правил дорожнього руху, чим наражали пасажирів на небезпеку. Нова комплексна схема руху громадського транспорту враховуватиме  пасажиропотоки, оптимальні маршрути, інтервали руху, кількість необхідних транспортних одиниць, що забезпечить відповідні якісні послуги.

Пріоритет надаватиметься розвитку комунального електротранспорту. Міська влада наразі працює над залученням коштів з ЄБРР на придбання нових тролейбусів. Б/у тролейбуси закупити поки що не вдалося, бо проведений тендер закінчився скандалом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білій Церкві маршрути недостатньо прямолінійні, а автобуси незаповнені

Також Максим Свірський розповів про запровадження в місті системи контролю за пасажирськими транспортними засобами. Використання системи GPS дозволить пасажирам слідкувати у режимі онлайн за переміщенням громадського транспорту, а перевізникам  - відслідковувати рух своїх машин. Містяни матимуть можливість, найближчим часом, запустити адаптований до сучасних гаджетів додаток та відслідковувати час прибуття автобусних маршрутів на смартфонах і планшетах тощо.

Водночас чиновник не уточнив, коли ж у місті будуть запроваджені нові маршрути та які саме із запропонованих харківськими спеціалістами використають, а які впроваджувати не будуть. Раніше, на прес-конференції міський голова Геннадій Дикий зазначив, що запропоновані харків’янами маршрути можна буде впровадити на 10%.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 5259 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео