Головою Київської ОДА може стати Олександр Горган

  • Середа, жовт. 12 2016
  • Автор 

Конкурс на посаду голови Київської обласної державної адміністрації виграв чинний голова Вишгородської районної державної адміністрації Олександр Горган. Про це повідомляє сайт Радіо Свобода.

Олександр Горган переміг із великим відривом. Він отримав результат у 18,03 бала, тоді як найближча його суперниця – голова Васильківської районної ради та дружина радника Віталія Кличка Наталія Баласинович – 14,02 бала.

За стандартною процедурою кандидати на посаду склали тести на знання законодавства і пройшли співбесіди з членами Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Загалом у конкурсі на посаду голови Київської ОДА було 5 фіналістів.

Указ про призначення голови ОДА має підписати президент після узгодження Кабінетом міністрів. Разом із тим, конкурсна комісія обрала резервним кандидатом голову Васильківської районної ради Київської області Наталію Баласинович. Вона протягом року має право бути призначеною київським губернатором за умов, якщо Горган не пройде спеціальну перевірку, відмовиться від посади чи якщо станеться форс-мажор.

Олександр Горган очолює Вишгородську райдержадміністрацію з березня 2015 року. До цього (2005–2010 роки) він був депутатом Вишгородської міської ради IV скликання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білоцерківська міська рада теж пропонує Костянтина Бондарєва на посаду керівника КОДА

Президент України Петро Порошенко звільнив з посади голову Київської обласної адміністрації Максима Мельничука 10 вересня.

9 вересня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що заступника голови Київської облдержадміністрації Ігоря Любка затримали за хабарництво, згодом додавши, що злочин Ігоря Любки відбувався за погодженням із головою ОДА Максимом Мельничуком.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що слідство вивчає роль в цьому злочині голови адміністрації Мельничука, який кілька днів тому подав у відставку.

Прочитано 2461 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео