Нові умови конкурсу для пасажирських перевізників

  • П'ятниця, жовт. 07 2016
  • Автор 

5 жовтня у Білій Церкві відбувся круглий стіл по обговоренню проекту рішення виконавчого комітету міської ради щодо умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах. Ось основні умови договору. 

Термін дії договору

Зокрема, передбачається, що строк  дії договору встановлюється 5 років для претендентів, що мають автобуси, які експлуатуються не більше 5 років. Для інших претендентів термін дії договору становить 3 роки. Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, укладається на один рік.

Технічні вимоги до автобусів

- рік випуску не перевищує 10 років

- обладнані двигунами, що відповідають нормам екологічної безпеки не нижче «ЄВРО-5»;

- обладнані пристроями для автоматичного відкривання дверей для входу/виходу пасажирів;

- обладнані засобами візуального та звукового інформування про найменування зупинки, зокрема наступної, маршруту;

Перевезення інвалідів

На кожному об'єкті конкурсу, забезпечується робота не менш як одного автобуса, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями і кожного наступного року (до кінця терміну  дії  договору)  заміна 10% рухомого складу на автобуси з  низькою підлогою. На такий транспорт не поширюються основні вимоги щодо пасажиромісткості.

Пасажировмісткість

Вимоги щодопасажиромісткості, категорії, класу та технічних показників автобусів та режиму руху на кожному конкретному маршруті визначаються окремим рішенням виконавчого комітету при формуванні автобусної мережі та проведенні відповідного конкурсу.

Тариф на перевезення

Тарифна політика на автобусних маршрутах міста повинна відповідати діючому законодавству України в частині затвердження чи узгодження тарифів на послугу з перевезення пасажирів. Самостійне збільшення або зменшення затвердженого  тарифу не допускається.

Докладніше про умови конкурсу можна почитати ТУТ

Прочитано 2586 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Роман
0 #1 Роман 07.10.2016, 18:48
Мене більше турбує графік руху. Десь після 22 години маршрутки ходять із великим інтервалом, а після 23 рух взагалі припиняється. Я думаю, що це якесь скотство зі сторони перевізників. Де можна взнати, на яких умовах перевізники отримали маршрути і під що підписувались?

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео