Чому виконком Білої Церкви відмовився вивчити скарги мешканців будинків на Рибній та Некрасова?

  • П'ятниця, серп. 12 2016
  • Автор 

9 серпня на сайті БЦ News була опублікована стаття про те, що нічному клубу «Камелот» виконком продовжив роботу з 2 до 5 години ранку, незважаючи на наявність у відділі з питань торгово-побутового обслуговування населення скарг від мешканців прилеглих будинків. Після публікації до редакції звернулися згадані у статті персони із звинуваченнями у  заангажованості та запевнені, що ніяких скарг від мешканців бути не може, адже заклад розташований далеко від будинків.

Кореспондент БЦ News звернувся з інформаційним запитом до начальника відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Марії Беркут з проханням показати ці скарги. Виявилося, що скаржилися мешканці як у 2015 році, так і вже новій владі – у 2016 році. Саме ці скарги, нагадаємо, не захотіли побачити – почути члени виконкому, а член виконкому, радник начальника поліції Сергій Рудюк запевняв, що до правоохоронних органів скарг від мешканців прилеглих будинків не надходило.

Тож ми публікує фото скарг, затерши персональні дані, а саме ПІБ та адресу проживання скаржників, адже цього вимагає Закон про захист персональних даних.

rybna

Із таким зверненням звернулися мешканці, що проживають у будинках за адресою Рибна, 8 та Некрасова, 95 до міської влади у 2015 році. Всього 9 підписів.

Стиль викладення заяви збережено: «Просимо Вас захистити нас від музики та гаму у кафе «Камелот». Там майже кожен день проходять гуляння до ночі. На все це заважає відпочивати у ночі. А в ці вихідні (8 серпня) гуляння продовжувалися до 3 години ранку. Кафе знаходиться у яру і відлуння іде дуже гучне. Вихідні потрібні нам для відпочинку після робочої неділі, а ми не маємо змоги відпочивати. Допоможіть нам будь ласка!!!!»

Наступна заява надійшла на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на ім’я Геннадія Дикого від пані, яка побажала не вказувати свого прізвища, бо боїться за свою безпеку. Заява надійшла 29 січня 2016 року. Тож на засіданні виконкому, яке відбувалося 9 серпня 2016 року, міський голова не міг не знати про наявність цієї скарги.

3v1

 

2222222222222222221

Виникає кілька запитань:

- Чому ж члени виконкому не захотіли ознайомитися із скаргами, адже могли відкласти рішення до вивчення теми по суті до наступного засідання?

- Чому до складу виконкому до сих пір входить радник начальника поліції, а не начальник поліції, адже радником Сергій Рудюк став після того, як за підсумками атестації був визнаний таким, що не відповідає займаній посаді?

- Коли нарешті у місті буде наведено лад і чи буде наведено у питанні роботи нічних клубів, кафетеріїв та інших закладів, які заважають своєю роботою мешканцям міста?

P.S. Сайт БЦ News готовий надати слово для коментаря представникам вищеназваного нічного клубу.  

Прочитано 2479 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео