"Баня" нічного клубу у Білій Церкві працюватиме до 5 ранку

  • Вівторок, серп. 09 2016
  • Автор 

9 серпня на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради було розглянуто низку питань, зокрема погоджено час роботи кафе та магазинів, присвоєно звання «Почесного громадянина міста Біла Церква», вирішено питання надання матеріальної допомоги родинам загиблих учасників АТО, змінено склад низки комісій тощо.

Напевно, найважливішим рішенням можна вважати присвоєння звання «Почесного громадянина міста Біла Церква» Теодору Дячуну, ветерану УПА, який мешкає в Білій Церкві та відомому поету, керівнику осередку «Просвіти» у нашому місті Володимиру Іванціву. Також, але вже посмертно, присуджено це звання 6 учасникам АТО, а саме: Гончаренку В.В., Ольшевському Я.Б, Павленку Д.П., Попову А. М., Шикері О. Г., Шкурку О.В. Всі вони проживали в нашому місті. Всього Біла Церква втратила 20 учасників АТО, більшості з яких почесне звання було присвоєно минулого року.

Також важливим рішенням було надання матеріальної допомоги по програмі «Турбота» родинам загиблих учасників АТО.

Напевно, найбільш резонансним було рішення виконкому збільшити час роботи нічного закладу «Камелот», що розташований на вулиці Рибній. До рішення виконкому він працював до 2 години ночі, відтепер буде працювати до 5 години. І це незважаючи на те, що, як зазначила начальник відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Марія Беркут, мешканці прилеглих будинків скаржаться на шум, спричинений відвідувачами закладу!

Найбільше з цього питання виступав член виконкому, радник начальника поліції, колишній начальник міліції Білої Церкви та району Сергій Рудюк. Він прийшов на засідання виконкому добре підготовлений. Зокрема зачитав статистику викликів поліції до цього закладу. Виявилося, що правоохоронці 45 разів упродовж цього разу виїздили до нічного клубу. Проте, за словами пана Рудюка, це «ніщо».

«Я зараз не захищаю, я кажу як є, - запевнив пан Рудюк. - Коли молодь з’їжджається під ті магазини, які вночі працюють…Потом «Граф», «Торнадо», АТБ і вони розкидані по всьому місту. А там ( у «Камелоті», - ред.) вони хоть всі вкучі, там є охрана, там ми їх бачимо, там контрольовано. А оці ночні магазини, це у нас проблема сама велика…Якщо я розкажу вам інформацію, шо у нас робиться по ночним магазинам, то це всьо равно шо дитячий садік, ці 45 викликів… І від мешканців на шум немає жодної скарги. Тоді як тільки по «Каліпсо» 600 викликів за рік!»

«З цими магазинами ми вже знаємо, найближчим часом відпрацюємо і подамо вам на рішення», - дав чергову обіцянку міський голова Геннадій Дикий стосовно того, як навести лад у роботі генделів.

«Можна мені доповнити?, - втрутилася в обговорення Марія Беркут. - «Граф» і всі інші магазини ..їм встановлений режим роботи до 22:00. Цілодобово у нас працює лише супермаркет «Сільпо», магазини «АТБ» працюють до 22:00, на Таращанському масиві – до 23:00. Те, що вони працюють довше, – є порушенням режиму роботи, що мають відслідковувати правоохоронні органи». Проте її репліку члени виконкому наче й не почули.

«Я не бачу ніякої потреби до 5 години там наливати й наливати», - спробував заперечити збільшення часу роботи клуба член виконкому, голова Коаліції громадських організацій міста Біла Церква  «Громадська довіра»  Іван Тютюнник.

виконком, засідання Біла Церква

Тому присутні ледь помістилися в тісній кімнаті, де зазвичай засідає земельна комісія, а під час виборів - ТВК

«Але там специфічний заклад, там баня. Це нічний клуб, вони не можуть працювати вдень. Краще контрольоване місце, чим десь в посадці неконтрольоване, а режиму тиші нехай додержуються», - зауважив у відповідь інший член виконкому Вадим Фастівський, представник партії «Самопоміч».

«Це у кожному місті така проблема. Молодь буде все одно шукатиме місце. Не подумайте, я не лобіюю. Будемо ми вирішувати до якого часу їм працювати», - запевнив Сергій Рудюк.

Врешті керуючий справами Максим Свірський запропонував надати дозвіл працювати клубу до 5 ранку, але упродовж трьох місяців. Якщо не будуть дотримуватися тиші, то таке рішення члени виконкому переглянуть.

«Дійсно, якщо це кав’ярня, то там є кому поприбирати, якщо погано стало людині – викликати «швидку», а якщо бійка – то поліцію, а біля нічних магазинів там немає кому реагувати», - додав міський голова Геннадій Дикий.

Тому члени виконкому дружно підтримали таке рішення. Звідки ж було знати нинішньому раднику начальника поліції, стосовно якого атестаційна комісія вирішила, що займаній посаді не відповідає, а тому змушений був залишити посаду начальника відділу, чи іншим членам виконкому, що  та категорія молоді, яка має гроші лише на пляшку горілки з магазину, не піде ні в «Камелот», ні в інші подібні заклади, бо попросту немає коштів на нічні клуби та їх "бані". А, отже, як збиралася біля розливайок чи супермаркетів, так і буде збиратися.

Відтак «баня» в «Камелоті» зможе працювати до 5 ранку, частині молоді Білої Церкви і не зовсім молодим мешканцям буде де провести дозвілля, а білоцерківці зможуть й далі скаржиться на шум, їх обов’язково «почує» влада.  

P.S. І, як вже було неодноразово, більшої частини проектів рішень виконкому до його засідання не було оприлюднено на сайті Білоцерківської міської ради. Тож про зміст деяких рішень присутні дізнавалися, як то кажуть, «на льоту».

P.P.S. Скарги мешканців будинків по вул. Рибна та вул. Некрасова

Прочитано 6731 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео