Мешканці Києва та області віднині можуть без проблем отримати закордонний паспорт

  • П'ятниця, серп. 05 2016
  • Автор 

Для жителів Києва та Київської області у столиці в тестовому режимі запрацював сервісний центр нового формату– документ-сервіс «ГОТОВО!» за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1. Громадяни вже можуть звертатися за оформленням тих чи інших дозволів або документів.

«Зараз завдяки тестовому режиму ми маємо можливість на практиці перевірити, як працює нова система та обладнання, і які недоліки, можливо, потрібно ліквідовувати. Адже вже після офіційного відкриття права на невірний крок у нас не буде. Тому нові співробітники зараз інтенсивно відточують механізм роботи. У тестовому режимі ми вже починаємо обслуговувати перших клієнтів, тому кожний, кому необхідний той чи інший документ, може вже звернутися в «ГОТОВО!», - сказав ініціатор проекту, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

Документ-сервіс «ГОТОВО!» працює без перерв з 8:30 до 21:30 у будні дні, а також з 10 до 18 години на вихідних.

Як раніше повідомлялося, центр надає близько 130 адміністративних послуг, що знаходяться у юрисдикції держави. Це послуги з реєстрації майна та бізнесу, видачі закордонних паспортів, будівельно-технічна та землевпорядна документація.

Крім оформлення документів, у центрі можна відвідати виставку авторських робіт київської художниці Ольги Глумчер, а також подивитися на скульптури сучасних українських авторів Єгора Зігури, Олександра Лідаговського та Олександри Рубан. На території центру працює затишне кафе та сучасна кімната для дітей.

Прочитано 3363 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Людмила
+2 #1 Людмила 05.08.2016, 20:23
Сколько стоит заменить загранпаспорт? Сколько времени это займет? Есть ли льготы?
Людмила
0 #2 Людмила 08.08.2016, 14:57
Розцінки тут: https://www.facebook.com/GOTOVO.2016/?fref=ts&__mref=message_bubble

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео