Депутати розподілили гроші місцевого бюджету, посварилися та підтримали низку запитів

  • Четвер, лип. 21 2016
  • Автор 

21 липня відбулося сесія Білоцерківської міської ради, на якій депутати внесли зміни до бюджету міста та підтримали низку запитів.

На сесії затвердили звіт про виконання бюджету за 1 півріччя та розподілили додатково 36 млн. грн. бюджету розвитку. На що вони підуть, читайте ТУТ.

Традиційно сесія не обійшлася без суперечок між міським головою та депутатами від ВО «Свобода», які підтримували кандидата на посаду міського голови Геннадія Дикого. Але щось у співпраці політичних сил після виборів не склалося і вже третю сесію вони регулярно сперечаються.

Зокрема, «свободівець» Володимир Панасов висловив  думку, що асфальтування доріг у місті проводиться неякісно. Міський голова запевнив, що це не так, адже на його прохання робили проби і вони всі задовільні. Натомість міський голова нагадав свободівцям, що їх підприємство працюють в районі і не платять податки в міську скарбницю на ремонт тих же доріг. На що Володимир Панасов відмітив, що підприємство територіально знаходиться в районі і платити мусить в район.

Були суперечки й між депутатом Київської обласної ради від «Свободи» Максимом Запаскіним та мером. Пан Запаскін наполягав, що запит депутата можна зачитати з голосу і не обов’язково його зарані роздавати депутатам, у той час як інші депутати та міський голова просили зарані ознайомлювати депутатів із запитами.

Традиційно за виділення коштів на ремонти садочків, шкіл, доріг, прибудинкових територій, зливних каналізацій, установку теплових лічильників у багатоповерхівках, будівництво велодоріжок тощо не голосувала фракція ВО «Свободи». Така ж позиція у них була й в минулому скликанні.

Депутат від «УКРОПу» Володимир Мартинюк випросив, бо інакше це не назвеш, 10 000 грн на розробку документації для заміни вікон у Будинку органної та камерної музики. Міський голова спершу заявляв, що на культуру і так забагато витрачається наше місто.

Депутат від «Блоку Петра Порошенка - Солідарність» Юрій Кошляк просив виділити кошти на асфальтування двох прибудинкових проїздів та встановлення теплових лічильників, проте його прохання депутатський корпус не задовільнив.

Після бюджетних питань депутати проголосували за низку звернень. Зокрема, депутат Сергій Беркут від ВО «Батьківщина» підготував звернення до Президента України щодо зупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 року № 315 та створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства.

Фракція «Самопомочі» підготувала звернення до Голови Верховної Ради України та народних депутатів України щодо недопущення ухвалення змін до Конституції України в частині надання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей

Міський голова Геннадій Дикий підготував звернення до народного депутата України Марченка О.О., народного депутата  України Мепарішвілі Х.Н., народного депутата України  Сисоєнко І.В., Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Зубка Г.Г., голови Київської обласної ради Старикової Г.В., голови Київської  обласної державної адміністрації Мельничука М.Д. щодо виділення 22-24 млн. грн. на установку теплових лічильників у багатоповерхівках Білої Церкви. Наразі з 703 будинків лише у 354 встановлені лічильники. На решту – коштів немає. А за теплих зим лічильник дозволяє платити на 25-30% менше.

Також були ще запити від депутатів від Радикальної партії Ляшка, ВО «Свободи» та привітання Попаснянької міської ради з 2-річчям звільнення міста від сепаратистів.

За дві години депутати з порядком денним упоралися, але, судячи з того, як деякі з них витрачають час на взаємні суперечки та звинувачення, напевно сесії треба проводити по кілька разів на місяць…

Прочитано 2537 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео