Бюджет розвитку Білої Церкви у сумі 124 млн. грн. депутати розподілять 21 липня

  • Вівторок, лип. 19 2016
  • Автор 

На сесії Білоцерківської міської ради, депутати планують збільшити бюджет розвитку міста приблизно на 35 млн. грн. та становить 124, 930 млн. грн. Із них лише відділ капітального будівництво освоюватиме 107, 964 млн. грн. При цьому відділ не проводить тендери та не користується такими програмами, як Prozzoro для того, аби на конкурсних підставах обрати кращого виконавця робіт.

Міський голова Геннадій Дикий не бачить в цьому жодної проблеми, вважаючи, що у ремонтах «важливіше не ціна, а якість виконаних робіт». Також уже вдруге міський голова не зміг пригадати на прес-конференції, які саме фірми беруть участь у ремонтних роботах.

Збільшуються видатки на ремонти в освітніх закладах міста  - з 18, 6 млн. грн. до 26, 4 млн. грн. Суттєво зросли видатки на реконструкцію приміщень  садочків №13, 11, 17, 18, 24. Також майже удвічі збільшуються видатки на реконструкцію басейну ДЮСШ №2. А на капремонт садочків та шкіл планується витратити по 5, 5 млн. грн.

Зростають видатки на комунальне господарство. Станом на червень у бюджеті розвитку депутати комунальникам виділили 47, 4 млн. грн. Нині ж планується збільшити ці витрати до 70, 7 млн. грн.

Близько 1 млн. грн. планують витратити на будівництво сміттєзвалища у місті, ще 1, 2 млн. грн. – на будівництво водогону на масив Таращанський. Практично на 300 тис. грн. зростають витрати на будівництво пішохідної доріжки по лівому березі р. Рось від пл.. Соборна до «Олександрії».

Але найбільше видатків планують закласти на встановлення будинкових лічильників тепла. Якщо раніше на це закладали 5, 4 млн. грн., то тепер сума зросте до 16, 4 млн. грн. Перелік будинків можна побачити ТУТ

Зростуть витрати на капітальний ремонт житлового фонду з 1, 5 млн. грн. до 5, 1 млн. грн. На тротуари додатково витратять близько 700 тис. грн.

Додатково 4 млн. грн. депутати планують виділити і на ремонт прибудинкових територій та проїздів. На ремонт зупинок громадського транспорту закладають 664 тис. грн.

У список приміщень центру первинної медико-санітарної допомоги додається і пункт за адресою Гайок 50/48, на ремонт якого витратять 1, 5 млн. грн.

На 300 тис. грн. поповниться статутний фонд парку ім. Т. Шевченка. На що підуть ці кошти, невідомо.

Також перевиконанням плану надходжень до бюджету вирішили скористатися міські відділи та управління та оновити вже давно зношену матеріальну базу, закупивши нові комп’ютери:

-         управління архітектури:  52 тис.

-         управління освіти і науки: 151 тис.

-         управління охорони здоров’я: 122 тис.

-         управління соцзахисту: 500 тис. грн.

-         відділ культури: 190 тис.

-         відділ з фізичної культури та спорту: 34 400 грн

-         управління комунальної власності та концесії: 39 тис. грн.

-         служба у справах дітей: 26 тис. грн.

-         управління НС: 24 тис. грн.

-         відділ у справах сім’ї та молоді: 49 тис. грн.

-         фінансове управління: 58 тис. грн.

Прочитано 3185 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео