Документ-сервіс «ГОТОВО!» провів перший установчий день працівників фронт-офісу

  • Понеділок, лип. 04 2016
  • Автор 

Документ-сервіс «ГОТОВО!» провів перший установчий день працівників фронт-офісу 29 червня відбулася установча зустріч та знайомство нових працівників фронт-офісу документ- сервісу «ГОТОВО!» з керівництвом Київської обласної державної адміністрації – головою адміністрації Максимом Мельничуком, ініціатором проекту, першим заступником голови КОДА Левом Парцхаладзе, а також з керівництвом центру.

Протягом першого установчого дня нові співробітники ознайомились з графіком навчання, а також написали заяви на працевлаштування. Разом з директором документ-сервісу «ГОТОВО!» Катериною Шульгіною та керівником відділу по роботі з клієнтами Ганною Кузнєцовою майбутні працівники обговорили всі деталі подальшої діяльності центру. У команді інноваційного проекту «ГОТОВО!» нових працівників привітав голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, побажавши їм професійного зростання та наснаги.

«Ви відкриваєте нову еру адміністративних послуг не тільки на Київщині, але й по всій Україні. Ви є провідниками дуже сучасного та важливого для суспільства проекту. Вірю, що з вами наші громадяни зможуть дійсно відчути, якими справді мають бути якісні європейські та сучасні адміністративні послуги», - наголосив Максим Мельничук. За словами ініціатора проекту, першого заступника голови КОДА Лева Парцхаладзе, нові працівники фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» повинні стати еталоном у наданні адмінпослуг для громадян України.

«Я дуже чекав сьогоднішнього дня і цього моменту, коли до нашої команди приєднаються активні, ініціативні та небайдужі люди, разом з якими ми зможемо змінити представлення українців про адміністративні послуги. Наше головне завдання – провести титульну реформу в країні та стати гідним прикладом для інших регіонів. Перед вами стоїть багато завдань і я дуже вдячний вам за те, що ви вирішили стати частиною нашої команди змін», - підкреслив Лев Парцхаладзе. З 1 липня на роботу до фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» будуть прийняті 50 осіб, які успішно пройшли співбесіду, онлайн-навчання та тестування за його підсумками. Тепер вони будуть вивчати специфіку роботи за напрямками та в найближчий час почнуть працювати у тестовому режимі.

Довідково: 15 березня 2016 року стартував відкритий конкурсний набір на роботу до фронт- офісу документ-сервісу «ГОТОВО!». Онлайн-анкету на участь у конкурсі заповнили майже 2500 тисяч кандидатів, з яких було відібрано 800 учасників, котрі продовжили участь у наступних етапах відбору. У фронт-офісі буде працювати 70 осіб. Документ-сервіс «ГОТОВО!» - це новий формат надання адмінпослуг за абсолютно новим підходом з використанням найновіших технологій, стандартів і нових законодавчих принципів. Відкритий простір без кабінетів, привітний персонал, кафе, дитяча кімната і приємна атмосфера. У центрі можливо зареєструвати майно від 30 хвилин, оформити закордонний паспорт від 3-х днів без черг, хамства та у сприятливій обстановці. З повагою до людей!

За інформацією КОДА

Прочитано 2568 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео