Міська влада Білої Церкви вдруге програла суд перевізникам

  • Понеділок, трав. 23 2016
  • Автор 

23 травня міський голова Білої Церкви провів прес-конференцію. На неї журналісти чекали з нетерпінням, адже мер не спілкувався зі ЗМІ вже три тижні. До того ж міський голова повідомив, що віднині прес-конференції будуть не щопонеділка, а двічі на місяць.

Толока

На початку розповів про те, скільки прибрали сміття під час толоки. Виявилось, що прибрали 56 смітників, вивезли 206 машин сміття, висадили 612 дерев та 500 кущів. Всього у заході взяло участь 2600 білоцерківців, витрачено на прибирання міста 102 тис. грн.

Межі міста

Далі міський голова розповів про ситуацію з межами міста. Він планує ініціювати об’єднання територіальних громад Білоцерківщини. Звісно, це ще не гарантує згоду 6 сіл і селищ, які оточують Білу Церкву, на таке об’єднання.

Виконком програв суд перевізнику

Затим міський голова повідомив, що є рішення суду, згідно якого рішення виконавчого комітету від 22 березня 2016 року про укладання з перевізниками тимчасових договорів замість проведення конкурсу, як того вимагає закон, визнано  незаконним. «Я з цим рішенням не згоден і подана апеляція. Воно захищає права лише одного перевізника – ПП «Валоїс», а я захищаю права всієї громади, ми хочемо, щоб перевезення були більш безпечними та комфортними», - заявив Геннадій Дикий. Виходить, що міський голова готовий діяти всупереч нормам закону, аби лише втілити задуми громади. Щоправда, жодних опитувань білоцерківців ніде не проводилось і яка та воля громади, поки що ніхто не чув. Детальніше про ситуацію з перевізниками у БЦ читайте ТУТ

Тролейбуси

Геннадій Дикий зазначив, що буде просити депутат міської ради виділити 3, 5 млн. грн. на закупівлі шести б/у тролейбусів з Болгарії.

Громадська рада

Запевнив міський голова й в тому, що насправді не проти створення громадської ради і протокол із результатами обрання її членів підписав ще 27 квітня. Як відомо, вже є проект рішення про затвердження персонального складу громадської ради,яке виноситься на засідання виконкому. 

Розширення штату виконкому

Побіжно згадав  мер міста й про наміри переформатувати виконавчі органи міської ради, збільшивши їх чисельність, а також призначивши не 4, як було у Василя Савчука, а 5 заступників. Виявляється, п’ятий заступник займатиметься виключно інвестиціями. Скоріше за все ним стане Володимир Хмурич.

Костел vs органний зал

Далі міський голова відповів на численні питання журналістів. Зокрема, розповів що мав  зустріч з делегацією Польщі, яка складалася не тільки з посадових осіб, але й бізнесменів. Під час зустрічі обговорювалося питання передачі костьолу, де нині знаходиться органний зал, все-таки громаді римо-католів міста, адже від початку це приміщення будувалося як ритуальна споруда. Натомість польські інвестори знайдуть для Білої Церкви інвестиції в сферу енергозбереження. Ні куди перенесуть сам орган, ні коли це рішення буде прийнято, міський голова не знає. Запевняє, що прийматиме його не одноосібно.

БВАК

Міський голова Геннадій Дикий не розділяє позицію тих, хто виступає проти функціонування Білоцерківського вантажно-авіаційного комплексу. «У нас в країні війна, а ми хочемо закрити військовий аеродром? Як це? Я думаю, що такими заявами має займатися СБУ. БВАК не сам працює, на його території розташовано багато приватних структур, які займаються ремонтом літаків. Тільки зараз там ремонтують 6 літаків. Літаки «Іл» взагалі можна ремонтувати лише у нас і Миколаєві. Там сформований колектив висококваліфікованих спеціалістів. Лише будівництво злітної смуги коштує $1, 5 млрд! І ніякому будівництву у приватному секторі комплекс не заважає. Там можна будувати будинки до 3 поверхів. Звісно, на глісаді ніхто не дасть будуватися, але там і землю учасникам АТО ніхто не видавав», - сказав Геннадій Дикий.

Теплові лічильники і міні-котельні

Торкнувся мер міста й питання теплових лічильників. Як відомо, з бюджету розвитку на їх установку виділено 6 млн. грн. Щоправда, це дасть змогу поставити пристрої не у всіх будинках. Тому у планах виділити ще 10 млн. грн. з бюджету міста. Також у Білу Церкву приїздила шведська делегація, яка пропонує збудувати у нашому місті дві котельні когенерації, які працюватимуть за тим же принципом, що й ТЕЦ, але на тирсі. Планується, що такі котельні обігріватимуть масиви Піщаний та Таращанський. Їх вартість – $100 млн. Проте земельні ділянки під них міський голова інвесторам хоч і показав, а от виділити їх поки що не вийде, бо ті землі – районні.

Коли Біла Церква дізнається вартість опалення і гарячої води на наступний опалювальний сезон, міський голова поки не знає.

Радники мера

Ще одне питання, яке задали журналісти, стосувалося численних радників мера, яких ніхто за півроку роботи Геннадія Дикого не представив, як і їх повноважень чи сфери роботи. Все журналісти дізнавалися самостійно зі своїх джерел. Геннадій Дикий заявив, що раз вони не працюють за бюджетні кошти, то ніхто й не зобов’язаний їх представляти громаді, але тим не менше, пообіцяв якось оприлюднити їх імена.

«Розливайки»

І, насамкінець, тема розливайок. Як відомо, поліція вже здійснила 36 виїздів до кафетеріїв, які незаконно торгують спиртним на розлив. Частину протоколів по таким кафетеріям передано на адміністративну комісії при виконкомі Білоцерківської міської ради, яку очолює заступник міського голови Валерій Гнатюк. Які вжила заходи комісія, міський голова не зміг відповісти, пообіцявши, що незабаром оприлюднить цю інформацію. 

Прочитано 3033 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео