Виконком затвердив графік роботи кафетеріїв та оштрафував за безпідставний виклик поліції

  • Вівторок, трав. 10 2016
  • Автор 

10 травня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому члени виконкому встановили час роботи для об’єктів торгівлі та сфери обслуговування, у тому числі й тих, які порушують правила торгівлі пивом та алкогольними напоями. Також було вирішено оштрафувати мешканку Білої Церкви за безпідставний виклик поліції, встановлено новий порядок обліку дошкільнят та підлітків, підтримано клопотання про присвоєння звання «Матері-героїні» тощо.

На виконком виносилися також два рішення, які стосуються сфери пасажирських перевезень, а саме: організація та управління рухом та про тарифи на послуги з перевезення пасажирів. Ці питання на минулому тижні були обговорені під час круглого столу. Проте за наполяганням заступника міського голови Валерія Гнатюка проекти рішень перенесли.

Затим члени виконкому ухвалили рішення про те, що центральним пляжем буде опікуватися і, відповідно нести відповідальність за благоустрій на ньому, вже не спецкомбінат, як було раніше, а парк ім. Шевченка.

Також підтримали клопотання про присудження Каплонській Любові Ярославівні звання «Мати-героїня», яка виховала п’ятьох дітей. А от пані Погорєлову Л.О. виконком вирішив оштрафувати на 51 грн. за те, що викликала поліцію…прибрати у її квартирі.

Також члени виконкому затвердили порядок проведення оздоровлення та відпочинку дітей і здійснення обліку дітей та підлітків Білої Церкви.

Найцікавішим стало питання про затвердження режиму роботи для підприємств торгівлі та сфери обслуговування. Зокрема, деякі кафетерії просили затвердили їм час роботи з 8 до 23:00, проте власники цих закладів не поспішають виконувати вимоги закону щодо продажу алкогольних напоїв та пива. Зокрема, неодноразові скарги були на роботу кафетеріїв за адресами: вул. Котляревського, в районі МРЕВ ДАІ, вул. Карбишева, в районі ж/б №30-ж, вул. Леваневського,59, прим.201. Тому підприємцям члени виконкому дозволили працювати не до 23:00, а лише до 22:00.

Також затвердили час роботи і для кафетерію за адресою вул. Вокзальна, 5, щодо якого поліція зверталась до міського голови Геннадія Дикого з проханням вжити заходів на адміністративній комісії, адже цей заклад порушив правила продажу спиртних напоїв. 

straf

Зокрема, поліція на початок березня склала адміністративні протоколи за ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними та тютюновими виробами) КУпАП щодо таких закладів: вул. О. Гончара, 20; вул. Північна, 1; бул. 50-річчя Перемоги,155; вул. Вокзальна, 5, вул. Сквирське шосе, 214; вул. Січневий прорив, 19б; вул. Леваневського, 73; вул. Скиврське шосе, 1; вул. Котляревського, біля МРЕВ. Деякі з цих підприємців були оштафовані, по деяким направлений протокол до суду та на адміністративну комісію.

На сьогодні вже складено 27 таких протоколів. 

Чи оштрафувала адміністративна комісія при виконкомі, яку очолює заступник міського голови Валерій Гнатюк, недобросовісних підприємців, наразі невідомо. 

Прочитано 3125 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео