Проект нового генплану передбачає суттєві зміни території Білої Церкви

  • Вівторок, квіт. 19 2016
  • Автор 

19 квітня у великому залі виконкому Білоцерківської міської ради відбулася презентація проекту нового генплану Білої Церкви. На захід завітали місцеві депутати, керівники управлінь і відділів міськради, активісти, представники ЗМІ.

Презентацію проводили представники ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» Мінрегіонбуду.

Нині місто живе за генпланом від 1985 року, але він морально застарів. Новий генплан передбачає розширення меж міста до фактично існуючих, тобто включаючи усі житлові масиви та промзону. Нагадаємо, межі Білої Церкви, закріплені ще генпланом від 1963 року, розташувалась на території 3368 га, а фактично наразі місто займає 6319 га. Новий генплан передбачає розширення меж міста до 7405 га.

Біла Церква, новий генплан 2016

Так виглядає проект нового Генплану

Також передбачено будівництво 4 нових мостів, причому один з них проходитиме через острів «Дитинство», що викликало багато запитань навіть у спеціалістів, які були присутні на презентації.

Передбачається також будівництво нової об’їзної дороги для транзитного транспорту, зокрема вантажівок та міжміських автобусів.

Визначені і подальший напрямок забудови міста. За новим генпланом, забудова житловим сектором можлива у південному напрямку. А на північно-східній частині міста може розвиватися промислова зона. Тобто у напрямку населених пунктів Піщана та Терезіно. Щоправда, чи можна втілити такі плани в життя, однозначної відповіді немає, адже всі землі довкола Білої Церкви є приватною власністю і просто так їх ніхто віддавати не буде.

gen3

Генплан презентований, свої пропозиції та зауваження можна надавати управлінню містобудування та архітектури. Після чого генеральний план винесуть на затвердження Білоцерківської міською радою, також його має розглянути містобудівна рада при Київській обласній раді та Верховна Рада України.

Тож поки що говорити про близьку перспективу отримання нових меж Білої Церкви зарано. З повним текстом доповіді можна ознайомитися ТУТ

Прочитано 6424 раз
Опубліковано в Влада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео