Зарплату працівникам Тролейбусного управління обіцяють погасити післязавтра

  • Понеділок, квіт. 11 2016
  • Автор 

11 квітня міський голова Геннадій Дикий провів прес-конференцію, на якій розповів, як долучився до загальноміського двохмісячника благоустрою, як збирається подолати тіньові доходи в сфері пасажирських перевезень та для чого запросив у Білу Церкву американського актора Дастіна Хоффмана.

На початку прес-конференції міський голова вирішив поділитися новиною про те, що за 1 квартал доходи до міського бюджету перевищили заплановані на 20%. Потім розповів про реформу в сфері пасажирських перевезень. За його словами, реформа націлена на виведення з тіні доходів, захисту водіїв та підвищення сервісу для пасажирів, а також запросив на чергове обговорення Концепції розвитку громадського транспорту у Білій Церкві, яке відбудеться 13 квітня. Концепцію, між іншим, планують винести на розгляд членів виконкому. Щоправда, не зрозуміло: до третього обговорення чи вже опісля. 

Також на запитання журналістів міський голова розповів про те, коли погасять борги із зарплати працівників КП «Тролейбусне управління». 12 квітня з цієї метою скликають позачергову сесію міської ради, на якій виділять 870 тис. грн. для виплати зарплатні за січень, лютий та половину березня. Нагадаємо, минулої п'ятниці колектив "тролейбусного" відмовився виходити у рейс, вимагаючи погасити заборгованість по зарплатні. Конфлікт вдалося залагодити, пообіцявши вирішити це питання завтра, 12 квітня. 

Ще 2 млн. грн. виділять на утримання штату нового Центру надання адміністративних послуг. Ці гроші візьмуть зі статті «Професійно-технічні училища», таким чином скоротивши витрати на їх утримання.

Також міський голова подякував білоцерківцям за участь у роботі з прибирання та озеленення міста на минулих вихідних, у цей же час працівники УЖКГ показували на екрані фото з таких «суботників» за участі  міського голови.

Наостанок, Геннадій Дикий заявив, що запросив у гості до Білої Церкви американського актора Дастіна Хоффмана, який нещодавно виявив, що його пращури родом з нашого міста.

А от розповісти, коли ж міська влада збирається затвердити нову структуру виконкому, Геннадій Дикий не побажав. Лише заявив, що нова структура розроблена за зразками європейських міста, а також Вінниці, Луцька, Львова, Харкова і допоможе втілювати в життя Стратегію розвитку м. Біла Церква. Щоправда пообіцяв, що штат чиновників під нову структуру збільшувати не будуть.

Цікавою була відповідь міського голови й на питання, чому відділ капітального будівництва, якому передали повноваження вести капітальні ремонти та будівництва від УЖКГ очолила…колишня працівниця УЖКГ, яка цієї роботою і займалась. Як відомо, передачу здійснили, мотивуючи це тим, що робота велась непрофесійно, а лікарі та вчителі підписувати акти виконаних робіт, не розуміючись на самих роботах. Виходить, що після того, як той самий працівник УЖКГ переїхав у інший відділ, а вчителі та лікарі перестануть підписувати акти виконаних робіт, роботи будуть проводити ефективніше? Геннадій Дикий впевнений, що так, назвавши колишню працівницю УЖКГ "фахівцем, яка знається на справі". 

Також міський голова не зміг запевнити, що всі роботи по капбудівництву, вартість яких не досягатиме тендерного рівня, будуть проводитися через систему Prozzoro. «У роботах головне – якість, а не ціна», - заявив міський голова, натякаючи на те, що система закупівель Prozzoro цю якість гарантувати не зможе. А на запитання, як дізнатися, які фірми виконуватимуть замовлення, порадив писати письмові запити. Нагадаємо, курувати капітальне будівництво, на яке у бюджеті розвитку закладено 75 млн. грн., буде заступник міського голови, власник будівельної фірми "МЖК-БУД" Віктор Яровий. 

Щодо тендерів, то обіцяв запрошувати. «Ви лише ходіть на них, а ми запросимо», - звернувся міський голова до журналістів. Нагадаємо, останні 5 тендерів в УЖКГ відбувалися без анонсів, про їх проведення ЗМІ дізналися лише від громадських активістів. 

Прочитано 2143 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео