Тролейбусне управління у Білій Церкві очолить представник "Самопомочі"

  • Понеділок, квіт. 04 2016
  • Автор 

У своїй автобіографії Руслан Сергійович Степанський, 1974 року народження, зазначає, що вчився у школі №18 та закінчив БНАУ, отримавши спеціальність "менеджер організацій". Жодного дня не працював в сфері автоперевезень, у тому числі й пасажирського транспорту.

Про що й заявив під час співбесіди. Проте саме йому міський голова Геннадій Дикий довірив посаду в.о. керівника КП «Тролейбусного управління» до проведення конкурсу. Мабуть, тому що він є одним із членів команди «Самопомочі» та балотувався від партії по 23 округу, але програв. За час керування КП пан Степанський, з його ж слів, розібрався в ситуації і знає, що треба робити. Зокрема, збирається здавати в оренду приміщення Тролейбусного управління, створити автомийку, СТО, розміщувати рекламу на тролейбусах та електростовпах. Все це має принести дохід управлінню. Також планує закупити нове обладнання для ремонту автопарку. З цим проблем не буде, адже у бюджеті розвитку закладено 1, 4 млн. грн. на ремонт тролейбусів.

Новий керівник хоче впровадити автоматизовану систему оплати та GPS-навігатори, створити сайт підприємства.

Водночас у конкурсі брали участь люди, які мали кількарічний досвід роботи в сфері пасажирських перевезень. Приміром, Марія Кайрак займала посади головного інженера Костянтинівського трамвайного управління та начальника ділянки Єнакієвського трамвайного-тролейбусного управління. А також Олександр Карпенко, який створив фірму ТОВ «Конкорд», що займається перевезенням пасажирів у м. Васильків.

Проте комісія віддала перевагу однопартійцю міського голови.  Марії Кайрак вирішили запропонувати посаду заступника начальник Тролейбусного управління.

Руслан Степанський у 2014 році пішов добровольцем воювати в зону АТО у складі батальйону спецпризначення МВС «Золоті ворота». До цього був засновником низки підприємств.

Так, у 2002 році стає співзасновником та директором ТОВ «АВІАГУМА». Нині засновниками підприємства є КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" та Куроченко Микола Вікторович, який і є керівником підприємства.  

У 2009 році він стає співзасновником та директором ТОВ «Брацлав гума», яке зареєстровано у Вінницькій області. ТОВ «Брацлав гума», як і ТОВ «Авіагума» займаються виробництвом гумових виробів. Керує ТОВ «Брацлав гума» Руслан Степанський. Разом зі Степанським співзасновниками фірми «Брацлав гума» стали Степанська Наталія Володимирівна та дві фірми - ТОВ "БРАЦЛАВ +" та ТОВ "БРАЦЛАВ - 3М". Обидві фірми заснувала родина вінничан Михайленків: Михайленко Микола Кирилович та Михайленки Петро Миколайович і Сергій Миколайович. Перша займається торгівлею сільськогосподарськими машинами та устаткуванням, а друга - будівництвом житлових та нежитлових приміщень.

У 2011 році Руслан Степанський стає співзасновником та директором ще однієї фірми - ТОВ «АГРІГУМА», яке також займається виробництвом гумових виробів. Юридична адреса підприємства – м. Вишневе Києво-Святошинського району. У реєстрі фізичних та юридичних осіб засновниками цього підприємства значаться білоцерківець Бреус Михайло Юрійович, житель Білоцерківського району Здорик Станіслав Володимирович, киянин Павліченко Леонід Миколайович та житель м. Прилуки Федорченко Сергій Іванович. Власниками фірми – пани Бреус та Павліченко.

Прочитано 5469 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео