Літнім мешканцям Білої Церкви нададуть матеріальну допомогу

  • Вівторок, лют. 23 2016
  • Автор 

23 лютого відбулося засідання виконкому Білоцерківської міської ради, на якому прийняли до відома звіт про стан забезпечення медикаментами пільгових категорій громадян, ухвалили рішення про надання матеріальної допомоги учасникам АТО, а також одноразової грошової допомоги та надбавок для пенсій білоцерківцям, яким виповнилося понад 90 років. Також затвердили календарний план проведення весняного двомісячника  і толоки.

В.о. начальника управління охорони здоров’я Наталя Шевчук доповіла присутнім членам виконкому про стан забезпечення пільгових категорій хворих медикаментами. Виявилось, при запиті у 28, 6 млн. грн. на закупівлю для відповідних категорій ліків з міського бюджету було виділено лише 1, 1 млн. грн. Тому говорити про гарне виконання відповідної постанови Кабінету Міністрів України, яка передбачає такий пільговий відпуск ліків, практично не доводиться. Краще забезпечувалися ліками ті хворі, яким держава гарантує безкоштовне лікування, приміром хворі на цукровий діабет. Також 91% дітей-інвалідів міста отримали ліки безкоштовно. Решта категорій пільговиків своїх пільг по лікам так і не дочекалися.

Затвердили члени виконкому і два соціальних рішення: в рамках програми «Турбота» буде виділена матеріальна допомога членам родин учасників АТО та затверджена матеріальна допомога тим білоцерківцям, які досягли поважного віку. Зокрема, 90-річним передбачена одноразова допомога у розмірі 300 грн, 95-річним – у розмірі 400 грн, а хто досяг столітнього ювілею, отримає 1000 грн. допомоги. Також 95-річні мешканці Білої Церкви отримуватимуть до пенсії щомісячну доплату у розмірі 100 грн, а 100-річні – у розмірі 200 грн. Підтримали члени виконкому і дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Так, діти по завершенню 9 класів отримають одноразову допомогу у розмірі 1000 грн, а по закінченню 11 класів – у розмірі 2000 грн.

Також члени виконкому затвердили рішення про проведення весняного двомісячника і толоки. Отже, двомісячник з прибирання міста триватиме з 21 березня 2016 року по 22 травня 2016 року, а загальноміська толока  пройде 23 квітня 2016 року. На виконкомі затвердили й заходи та план дій з підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2016 році в місті Біла Церква.

А от рішення про закриття Горбатого мосту для проїзду вантажівок, не пройшло. Члени виконкому перенесли його на наступний раз, адже повністю закривати рух вони не наважуються. Тому скоріше за все, лише обмежать тонаж вантажівок, яким дозволять проїзд. На ремонт мосту, за словами міського голови Геннадія Дикого, потрібно 300 млн. грн. Коли держава чи область виділить ці кошти, невідомо. Питання з Горбатим мостом намагалася вирішити й минула міська влада, але все марно. Як це було, читайте ТУТ.

Члени виконкому затвердили штатний розпис виконавчих органів місцевого самоврядування, який раніше підтримали депутати. Нагадаємо, у міській владі відтепер працюватиме на 46 осіб більше. А також ухвалили рішення про надання парку ім. Т. Шевченка поворотної фінансової допомоги від кінотеатру ім. Довженка у розмірі 50 тис. грн., адже працівникам парку немає з чого виплачувати зарплатню.

Прочитано 3189 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео