У Білій Церкві з підприємців вимагають хабарі за земельні питання, - Геннадій Дикий

  • Понеділок, лют. 22 2016
  • Автор 

22 лютого відбулася прес-конференція міського голови Геннадія Дикого, на якій він розповів про те, на якому етапі підготовки знаходиться Стратегія розвитку Білої Церкви, як проходять конкурси на заміщення вакантних посад, коли буде Концепція розвитку пасажирського транспорту міста, а також розповів про хабарі за вирішення земельних питань.

Стратегію розвитку Білої Церкви, яку почала розробляти ГО «Біла Церква. Завтра» на чолі з Костянтином Єфименком, підтримала, як не дивно, та продовжила розробляти вже команда нового міського голови Геннадія Дикого. Чому "як не дивно"? Та тому що перед виборами саме Геннадій Дикий назвав роботу над Стратегією не інакше як передвиборчим піаром та вигадкою. На сьогоднішній прес-конференції міський голова визнав, що робота була проведена значна, над розробкою документу працювали як місцеві, так і закордонні фахівці, а до обговорення документу було залучено понад 4000 білоцерківців. Також запросив до театру Саксаганського на 27 лютого всіх охочих взяти участь у громадських слуханнях щодо Стратегії розвитку Білої Церкви до 2025 року. От єдине лише, чого так і не зміг Геннадій Дикий, це згадати прізвище людини, яка була автором ідеї та докладала максимальних зусиль упродовж кількох місяців до підготовки цього документу, а саме свого конкурента на місцевих виборах Костянтина Єфименка.

прес-конференція мера Білої Церкви

Ця прес-конференція була першою у новому форматі. Тому начальник відділу інформаційних ресурсів Олег Турій...

Далі міський голова запросив громадські організації увійти до складу конкурсних комісій, які будуть обирати з поміж кількох претендентів потенційних очільників управлінь, відділів та комунальних підприємств. Детальніше про це читайте на сайті Білоцерківської міської ради.

Також міський голова пообіцяв, що незабаром місто отримає Концепцію розвитку пасажирського транспорту міста, пріоритетом в якій стане розвиток тролейбусної мережі.

прес-конференція мера Білої Церкви

...та журналісти шукали кращий ракурс буквально за кілька хвилин до початку

Ще одне питання, яке прокоментував міський голова, стало питання видачі дозволу на продовження оренди чи сервітуту підприємцям Білій Церкві. Геннадій Дикий заявив, що, нібито, прикриваючись його ім'ям, з підприємців за земельні питання вимагають хабарі. Тому він просить всіх постраждалих бізнесменів дзвонити за номером: 39-28-60 та інформувати про такі випадки, а також запевнив, що не допустить корупції в цій сфері. Щоправда, віриться в це важко з двох причин.

По-перше, перші земельні рішення, де вартість кв м землі встановлювали депутати із земельної комісії «по дзвінку», викликають сумніви в прозорості процесу. Міський голова Геннадій Дикий на одній із прес-конференції на запитання БЦ News чи й надалі буде встановлюватися вартість у такий спосіб, заявив, що спершу місто розділять на зони, а потім депутати встановлять вартість землі для кожної зони окремо. При цьому наголошував, що депутати зможуть впоратися з таким завдання, бо є підприємцями. Хоча чому обраний саме такий підхід, невідомо, адже в Україні вартість землі встановлюють експерти з оцінки, які мають відповідну ліцензію і ніде не згадується, що це можуть робити депутати - аматори в цій справі. По-друге, якщо у сесійному залі знайдеться більшість голосів за те чи інше земельне питання, міський голова, якби він не обіцяв зупинити корупцію, нічого з волевиявленням депутатів вдіяти не зможе.

прес-конференція мера Білої Церкви

Зрештою робота розпочалася

Також Геннадій Дикий заклива громадські організації активніше подавати заявки на участь у Громадській раді і заявив, що у минулу суботу спільно з депутатами обговорили, як розподілити ще 50 млн. грн (36,7 млн. грн. вже розподілили) бюджету розвитку. Кореспондент БЦ News попрохав міського голову врахувати, що у відділі субсидій (пр. Ковальського, 14, новий будинок-«свічка», який збудувала фірма заступника міського голови Віктора Ярового) вже кілька років не працюють туалети, а тому, напевно, варто закласти гроші й на їх ремонт, адже відділ відвідують пенсіонери, батьки з дітьми, інваліди. Геннадій Дикий сказав, що про проблему знає і гроші виділять на ремонт.

Прочитано 3076 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео