Білоцерківські перевізники бояться залишитися без роботи

  • Вівторок, січ. 26 2016
  • Автор 

26 січня відбулося засідання виконкому Білоцерківської міської ради. Найбільший резонанс викликали два питання: рішення про проведення конкурсу перевізників та фінансовий стан КП «Білоцерківтепломережа», який може призвести до банкрутства підприємства.

На виконком виносилося рішення про проведення 4 березня 2016 року конкурсу з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування  №№ 1,2а,3,4,5,10,11,15,16,17,18,19. Банальне рішення викликало хвилю обурення у перевізників.

Виявилось умови конкурсу передбачають суттєве оновлення рухомого складу. А якщо необхідних автівок у підприємства немає, то з ним укладуть договір лише на 1 рік, а не 3 чи 5 років, як того хочуться перевізники. На засідання були присутні власники автотранспортних підприємств. Зокрема, Іван Сердюк, директор підприємства «Валоїс», аргументував, що за таких умов білоцерківські перевізники можуть взагалі не виграти конкурс, а переможуть приїжджі підприємці.

Він детально перерахував, які вимоги впродовж років виставляла міська влада до якості надання послуг, а це і офіційне працевлаштування водіїв, і наявність власної автобази, і власний рухомий склад, і автобуси з низькою посадкою для перевезення інвалідів тощо. І всі ці вимоги, за словами Сердюка, були виконані. Але, за його словами, неможливо швидко оновити існуючі мікроавтобуси до конкурсу, бо на це немає коштів. Вступився за перевізників і керівник профільної асоціації. Проте марно. Члени виконкому вирішили, що у конкурсних вимогах мають бути передбачені сучасні умови перевезення та запевнили, що чужих перевізників у Білу Церкву не пустять. 

Друге резонансне питання – це доповідь керівника КП «Білоцерківтепломережі» Наталії Скурідіної про фактично плачевний стан з розрахунками за газ. Детальніше про це читайте ТУТ

Прочитано 3355 раз
Опубліковано в Влада

Коментарі  

Роман
+7 #1 Роман 26.01.2016, 20:19
Якщо прийдешні будуть кращі за місцевих, хай нас возять прийдешні.
Artem
+2 #2 Artem 28.01.2016, 01:09
автобуси з низькою посадкою для перевезення інвалідів тощо - виконано? Дякую, поржав. Нехай вийдуть зранку подивляться в яких умовах люди до роботи дiстаються. По 50 людей на маленьку маршрутку. Де великi автобуси, якi у мiстi, з бiльш нiж 200тис просто мають бути
Галина
+1 #3 Галина 28.01.2016, 12:27
а також включіть в обовязкову вимогу,щоб в кожному підприємстві був в лікар,який проводив би обстеження водіів перед виіздом на маршрут,в тому числі на наявність алкоголю в організмі.

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео