Білу Церкву від снігу чистить 29 одиниці техніки

  • Понеділок, січ. 11 2016
  • Автор 

11 січня відбулася чергова прес-конференція міського голови Геннадія Дикого, на якій він відповів на питання, пов’язані з резонансними подіями: можливим закриттям Центральної бібліотеки міста, звільненням директора парку ім. Т. Шевченка та чому не афішує появу ще одного заступника в своїй команді.

Розпочав міський голова прес-конференцію з бюджетного питання, адже завтра, 12 січня, сесія міської ради повинна ухвалити зміни до бюджету Білої Церкви на 2016 рік. Головні зміни полягають у тому, що на місцеве фінансування переходять 5 професійно-технічних училищ (40 млн. грн.), фінансування проїзду пільгових категорій мешканців міста в тролейбусах та на залізниці (17 млн. грн.), а також харчування пільгових категорій школярів з 1 по 11 клас.

Також міський голова зазначив, що до 30 квітня місто має створити новий адміністративний центр і вже для роботи в ньому шукає 42 спеціаліста. Адже його повноваження теж розширюються і переходять на фінансування містом. А от де розмістити такий центр, поки що невідомо. Спершу міський голова називав три місця: ресторан готелю «Рось», приміщення центру зайнятості та Будинок побуту. На вчорашній прес-конференції повідомив, що розглядається варіант розмістити такий центр в Центральній бібліотеці міста. Детальніше про це, читайте ТУТ

Геннадій Дикий повідомив і про ситуацію з очисткою доріг міста. За його словами на вулицях працює 29 одиниці техніки, магістралі міста чистять вночі, бо менше машин на узбіччях, а прибудинкові території вдень. 

Оголосив міський голова і про конкурс на заміщення вакантних посад: начальника управління охорони здоровя, відділу культури та туризму, управління архітектури, юридичного відділу, відділу квартобліку та земельного відділу. Через місяць в онлайн-режимі проведуть сам конкурс, а поки що можна подавати свою кандидатуру на вакансію. 

Також міський голова розповів, чому змінилося керівництво парку ім. Т. Шевченка. Джерела БЦ News свідчать про те, що нібто Сергій Істомін, директор парку, та міський голова не знайшли спільної мови стосовно терміну подальшого перебування на цій посаді Сергія Істоміна. Тому в.о. директора призначено Юрія Агалієва, який працював на підприємстві ПП «Будмаркет» та є родичем Геннадія Дикого.

На прес-конференції міський голова, відповідаючи на питання БЦ News, погодився розповісти про ще одну колишню свою працівницю, яка тепер є… радником з економічних питань мера міста. Це – Інна Новогребельска, колишній бухгалтер ПП «Будмаркет». На запитання БЦ News, чому про фактично третього заступника міський голова не повідомляв громаду, Геннадій Дикий відповів з іронією: «А ви що запитували?»

Також Геннадій Дикий на пресс-конференції розповів про свій благодійний вчинок в процесі облаштування сміттєвих майданчиків. Зокрема, у 2015 році ПП "Будмаркет" збудувало 35 сміттєвих майданчиків, з яких 24 за гроші (485 тис. грн.), 11 - за кошти ПП "Будмаркет" (200 тис. грн.). Який резонс підприємству будувати за свій кошт майданчики, ні міський голова, ні його заступник не повідомив. Кажуть, що така була домовленість між толішньою міської владоб та депутатом і підприємцем Геннадієм Диким. 

Прочитано 3354 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео