У міській раді Білої Церкви сформувалася нова депутатська більшість

  • П'ятниця, груд. 11 2015
  • Автор 

11 грудня відбулася 2 сесія 7 скликання Білоцерківської міської ради. На ній депутати оголосили про створення фракцій, обрали секретаря, утворили депутатські комісії, підтримали новий регламент роботи сесії та нове положення про роботу сесій. Депутати обрали двох заступників міського голови, керуючого справами та весь склад виконкому. Також вони внесли зміни до бюджету, перерозподіливши доходи. Ці нескладні питання зайняли у депутатів 3, 5 години роботи і показали, що Самопоміч охоче голосує в унісон із здавалося б ідеологічними політичними опонентами - Опозиційним блоком. 

На початку міський голова Геннадій Дикий оголосив, що у міській раді утворилося 5 фракцій: ВО «Батьківщина» - 5 осіб, Об’єднання «Самопоміч» - 11 осіб, ВО «Свобода» - 6 осіб, Опозиційний блок – 3 осіб, УОП «Укроп» - 3 депутати.

Потім почали обирати секретаря міської ради. На цю посаду був запропонований Борис Смуток, депутат від «Самопомочі» та директор Білоцерківської гімназії №1. Це питання далося депутатам найважче. Хвилин 40 лічильна комісія продумувала правила голосування і підписувала бюлетені. Потім депутати спершу збиралися голосувати за своїми депутатськими посвідченнями, але згадали, що нового регламенту ще не прийняли, то дозволили собі голосувати за посвідченням особи, яке теж було не у всіх. Тож депутати хвилин 15 відшукували свої паспорти.

Також попросили Бориса Смутка розповісти про свою біографію. Той не стільки розповідав про трудовий шлях, як запевнив, що був уже в 5 скликаннях міської ради, а тому роботу знає і всім депутатам увагу приділить.

Депутати від «Свободи», які теж претендували за цю посаду, влаштували Смутку справжній допит. Правда, у місцевих свободівців це виходило слабо, тому депутати з Київської обласної ради – Максим Запаскін та В’ячеслав Хмельницький - показували своїм колегам майстер-клас по запитанням. Так Хмельницький допитувався, в яких політичних силах був Смуток і де був під час подій на Майдані. Смуток відповів, що з 2005 по 2006 рік був членом партії «Наша Україна», після чого розчарувався і більше ні в яку партію не вступав. «А щодо Майдану, я у вільний час був на Майдані з Теодором Дячуном і Олександром Марченком, а от вас там не бачив», - парирував Смуток пану Хмельницькому.

Правда ні Смуток, ні свободівці чомусь не пригадали, що Борис Смуток в 2004 році очолював територіальну виборчу комісію №91 на президентських виборах від кандидата Віктора Януковича.

Зрештою настав час голосування. Депутати на це відвели цілу годину. Навіть, коли всі проголосували, просто сиділи і чекали поки збіжить час. Міський голова Дикий заявив, що «ще маємо 18 хв, почекаємо, може хтось підійде». У сесійному залі із 42 депутатів зареєструвалося 38 обранців. Зрештою Смутка таємним голосуванням обрали 23 голосами. Ігор Гейло, депутат від Радикальної партії Ляшка, не втримався і відразу заявив, що у міській раді сформувалася ситуативна коаліція з «Батьківищини», «Самопомочі», «Опозиційного блоку» та «Укропу» і нагадав «Самопомочі» їх передвиборче гасло не співпрацювати з регіоналами.

Про те, як обирали комісії і виконком, читайте ТУТ

Прочитано 3322 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео