КОДА до кінця року презентує сервісний центр нового формату

  • Вівторок, лип. 28 2015
  • Автор 

24 липня 2015 року Київська обласна державна адміністрація за підтримки Міністерства юстиції України презентувала проект нового сервісного центру з надання адміністративних послуг мешканцям Київщини. Планується, що він запрацює вже до кінця цього року.

Новий сервісний центр надаватиме земельні, архітектурно-будівельні, реєстраційні, міграційні та інші види послуг і буде розташований у центрі м. Києва біля ст. м. Печерська (поряд із будівлею Київської обласної державної адміністрації). Це створить комфортні умови не лише для мешканців Київської області, чимало з яких працюють у столиці, а також і для керівників областi, які в рамках запуску пілотного проекту матимуть можливість оперативно виявляти неточності у роботі центру та координувати його діяльність.

«Сьогодні ми робимо історичний крок в Київській області, коли запроваджуються нові сервіси європейського зразка. Київська область стала пілотною по принципу екстериторіальності, за яким отримати адміністративні послуги можна буде в будь-якому районі Київщини, де зручно та немає черг», – зазначив Міністр юстиції, Павло Петренко.

Очільник Мінюсту наголосив на тому, що Київська область повинна стати зразком для інших регiонiв, які мають рухатися у цьому ж напрямку.

Голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра в свою чергу зауважив, що влада повинна зменшувати контакт громадян з чиновниками, що влада повинна надавати якісний сервіс. «Ми будемо робити все, щоб жителі Київської області при отриманні адміністративних послуг були задоволені їх якістю та швидкістю», – наголосив він.

За словами ініціатора проекту, першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Лева Парцхаладзе, новий сервісний центр дозволить мешканцям Київської області швидко та за доступною ціною отримати низку адміністративних послуг та інших сервісів без бюрократичних зволікань, без корупційних схем.

 «Один із найважливіших моментів – боротьба з корупційними проявами. У першу чергу ми хочемо побороти побутову корупцію, з якою щоденно стикаються мешканці Київської області», – зазначив у своїй промові Парцхаладзе.

Робота нового сервісного центру буде заснована на абсолютно нових принципах – висока якість сервісу, комфортність, швидкість послуг, що надаються.

У рамках заходу також відбулося підписання Меморандуму про взаємодію між Міністерством юстиції та Київською обласною державною адміністрацією, а також презентація пілотного проекту Мінюсту із впровадження на Київщині та Одещині можливості електронного подання заяв у сфері державних реєстрацій.

За матеріалами КОДА

Прочитано 2487 раз
Опубліковано в Влада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео