Лев Парцхаладзе: «Головне завдання – побороти корупцію»

  • Четвер, бер. 19 2015
  • Автор 

Розвиток економіки, торгівля, соціальний захист, інфраструктура Київської області перебуватимуть під контролем першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації, голови Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Лева Парцхаладзе.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови Київської облдержадміністрації.

«Київська область має всі шанси стати першою за якістю життя серед регіонів України та вийти на європейський рівень за цим показником. Я зроблю все, щоб розкрити потенціал нашої області та залучити інвесторів до розвитку регіону і створення нових робочих місць», - заявив Лев Парцхаладзе.

Крім того, до сфери відповідальності першого заступника голови КОДА входять капітальне будівництво, містобудування та архітектура, освіта і наука, соціальний захист, інфраструктура, транспорт, реклама і туризм.

lp

«Ми обговоримо з керівниками відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації стратегію розвитку по кожному з напрямів. Але я чудово розумію, що головною передумовою руху вперед у будь-якій сфері нашого життя є викорінення корупційних схем. Тому головне завдання – побороти корупцію», - наголосив Лев Ревазович.

Нагадаємо, Лев Парцхаладзе був призначений на посаду першого заступника голови Київської облдержадміністрації 20 лютого цього року.

Одним з головних пріоритетів роботи Парцхаладзе назвав реалізацію плану боротьби з корупцією, у рамках якого було відкрито гарячу лінію 044 5780004. Зателефонувавши за вказаним номером, жителі Київської області зможуть повідомити про факти зловживання  чиновників Державної реєстраційної служби, Держкомзему та Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Прочитано 3269 раз
Опубліковано в Влада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео