Міські депутати мірялися впливовістю

  • Четвер, бер. 19 2015
  • Автор 

19 березня мала відбутися 73 сесія Білоцерківської міської ради. Але не відбулася, бо не було кворуму. За інформацією джерел БЦ News, частина депутатів влаштували демарш за те, що інша частина депкорпусу відмовилася голосувати за роздачу ласих земельних шматків в Білій Церкві.

На цю сесію виносилися, переважно, так звані технічні питання, тобто ті, які не викликають суперечок у депутатів, незалежно від їх політичної приналежності. Зокрема, планувалося взяти на баланс частину теплових мереж, затвердити програму розробки містобудівної документації, детальний план територій, план зонування, план діяльності БМР з підготовки проектів регуляторних актів, звіт управління комунальної власності, збільшення та зменшення статутного капіталу ЖЕКів тощо.

Проте серед цих питань було й  кілька доволі актуальних. Зокрема,  внести зміни до бюджету міста на 2015 рік з метою виділення фінансування на утримання центру соціально-психологічної реабілітації «Злагода», який раніше фінансувала область. В зв’язку з цим,  необхідно збільшити видатки по загальному фонду за рахунок залишків коштів станом 01 січня 20015 р. на суму 1 939 981 грн. та ще 607 819 грн. взяти з рахунків управління комунальної власності, оскільки управління переводиться на госпрозрахунок. Те ж саме стосується і Будинку дитячої творчості, який тепер місто має взяти на своє фінансування. Якщо раніше він фінансувався на 1,700-1,600 млн. грн. в рік, то тепер місто виділить йому лише 1 млн. грн. При цьому статус обласного БДТ не втрачає, тож таке рішення з фінансуванням є тимчасовим.

Крім цього, планувалося звільнити від сплати за технічне обслуговування ліфтів мешканців квартир, що проживають на першому поверсі, та мешканців квартир , що проживають на другому поверсі в будинках, перша зупинка ліфта в яких розташована на другому поверсі. Ця ініціатива належить депутатам Андрію Королю та Костянтину Бугайчуку.

Планували затвердити Програму розвитку велосипедної інфраструктури та популяризації велосипедного руху в м.Біла Церква на 2015-2020 роки, яка передбачає створення кількох веломаршрутів по місту. Також виносилося рішення про оголошення конкурсу на кращий проект монументу «Борцям за незалежність України», яке не підтримали депутати минулого разу.

Проте всі ці проекти залишились без розгляду, тому що частина міських обранців так би мовити образилися на своїх колег, які не захотіли разом з ними голосувати за роздачу вільних земельних ділянок по місту певним громадянам, в той час як учасникам АТО, афганцям, чорнобильцям, іншим пільговим категоріям та й просто звичайним мешканцям Білої Церкви землі в межах міста давно немає. Тож зареєструвалося лише 29 депутатів, а для кворуму потрібно не менше 31.

На сесію прийшли: Тетяна Сербин, Олександр Ореховський, Олександр Ліневич, Сергій Істомін, Володимир Малюк, Сергій Беркут, Юрій Петрик, Микола Бондаренко, Микола Колосенко, Іван Кошель, Сергій Макушин, Дмитро Поліщук, Юрій Залізняк, Володимир Гамов, Лідія Маринкевич, Олександр Хозєєв, В’ячеслав Хмельницький, Володимир Сержук, Сергій Кривий, Анатолій Дикий, Геннадій Дикий, Вадим Маршалок, Костянтин Бугайчук, Андрій Король, Андрій Дрофа, Людмила Капінус, Галина Музиченко, Віктор Шаровара, Людмила Дригало. Звичайно, відсутність решти не означає, що всі вони в змові. Проте частина депутатів, за інформацією БЦ News, все-таки віришили продемонструвати, що без поступок по земельним питанням, вони взмозі зірвати кворум на сесії.

Детальніше про те, які земельні ділянки планували роздати, читайте ТУТ

Володимир Бабенко "Фагот" критикує білоцерківських депутатів

А оскільки частина депутатів все-таки прийшли, то відбулося так зване засідання депутатів. На ньому заслухали бійця батальйону "Донбас" Володимира Бабенка, який частіше буває в місті, ніж на передовій. На цей раз на трибуні він обурювався тим, що йому відмовили надати земельну ділянку в місті Біла Церква як учаснику АТО, порекомендував перейменувати вулицю Гординського на Людвіга Слободу та висловив своє невдоволення тим, що на вул. Людмили Павліченко знаходяться СТО і інші промислові об'єкти. На диво цього разу він не озвучував свою ідею перенести Центральний ринок за межі міста. Натомість показав грамоту, якою нагороджено його, старшого лейтенанта, за бойові заслуги на фронті.

У відповідь на претензії Бабенка по землі голова Білоцерківської райради, міський депутат Вадим Маршалок, який до того ж є "однокашником" Фагота, відповів так: "Землі в межах Білої Церкви дійсно немає. Та й меж міста немає вже 25 років. Ми нині працюємо над цим, сподіваюсь до середини літа питання вирішимо і межі з'являться, але майте на увазі, що всі ті землі, які потраплять в місто, вже є розпайовані, тобто це приватна власність. А в рамках Білоцерківського району учасникам АТО виділено 1500 ділянок, на 1200 ділянок вже є документи". 

Людмила Дригало, яка очолює тимчасову депутатську комісію з допомоги учасникам АТО знову наголосила, що до з'ясування, скільки ж бійців претендує на земельні ділянки, немає сенсу їх виділяти. "Ви ж не сумніваєтесь в моїй об'єктивності"? - чомусь додала пані Дригало...

Зачепили депутати і тему конфлікту між міськими перевізниками та фірмою АТН на маршруті "Київ-Біла Церква". Міський голова Василь Савчук розповів, що в понеділок відбулася нарада за участі конфліктуючих сторін у голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри. Обласне керівництво вважає, що конкурс провело правильно, отже АТН має право возити пасажирів з міста до столиці. От тільки дати відповідь на питання: а з якого ж місця забиратимуть пасажирів "кияни" в Білій Церкві не можуть. Адже у новачків немає обладнаних стоянок. Нині вони забирають пасажирів прямо з тротуару, заважаючи руху міських маршруток біля зупинки Соборна площа. Тож міська влада готує звернення до Кабінету міністрів та Адміністрації президента з проханням втрутитися в цю ситуацію. 

Прочитано 2708 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео