Білоцерківська міська рада відмовилася затверджувати договір концесії "Білоцерківтепломережі"

  • Субота, лют. 21 2015
  • Автор 

19 лютого пройшла 72 сесія Білоцерківської міської ради. На ній депутати вирішили низку земельних питань, ухвалили рішення про визнання так званих «ДНР» та «ЛНР» – терористичними організаціями та Російську Федерацію  - державою-агрессором, зменшили вартість шкільних обідів, а от оголосити конкурс на кращий монумент «Борцям за незалежність України» та схвалити договір концесії КП «Білоцерківтепломережа» міським обранцям не вдалося.

Першим підтримали депутатський запит Людмила Дригало стосовно можливих корупційних зловживань з боку управління УЖКГ в питанні санітарної очистки міста. За її словами, до неї звернулася україно-польська фірма, якій нібито повернули документи, відмовивши в участі в державних закупівлях. Депутат просить правоохоронні органи розібратися в цій ситуації. «Я би теж просив депутатів доручити правоохоронним органам розібратися в цій ситуації. Ми в цьому тільки зацікавлені. Але я поясню це питання. Дві фірми пропонують свої послуги за 13 і 14 млн. грн. відповідно. І це та сума, на яку ми щорічно проводимо очистку міста. Третя фірма пропонує той же обсяг робіт виконати за 6 млн. грн. На жаль, старі схеми в нас ще залишилися. Є сьогодні компанії, які приходять з пропозиціями вдвічі меншими, а потім кажуть: або ви нам дасте гроші, або ми вам зірвемо тендери», - так прокоментував цю ситуацію міський голова Василь Савчук.

Далі зачитав своє звернення Вадим Кушнір стосовно ситуації з міжміським перевезенням «Біла Церква - Київ». «1.11.2014 ПП АТН почало здійснювали рейдерське захоплення міжміського маршруту, поставивши свої транспорті засоби по проспекту князя Володимира та на площі Волі, що унеможливлює роботу автобусної станції «Диліжанс», що знаходиться на вул. Гагаріна, 10.», - говориться у зверненні на ім’я голова Київської обласної державної адміністрації та голови Київської обласної ради. Як пояснив міський голова, таку ситуація допустив «обласний комітет, який займається проведенням конкурсу для перевізників Київської області». Звернення також підтримали.

Потім депутати перейшли до порядку денного. Першим, після виступу бійця батальйону спецпризначення «Донбас» Володимира Бабенка, підтримали питання визнання так званих «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями,  а Російську Федерацію  - державою - агресором.

Далі розглядали питання про схвалення остаточної редакції проекту концесійного договору та укладення концесійного договору. На відміну від голосування 20 листопада, де затвердили переможця конкурсу з передачі в концесію КП «Білоцерківтепломережа», на цей раз більшості голосів не знайшлося. «Процес передачі в концесію триває вже 2 рік. Ми всім, хто бажає почути, все розповідаємо. Хто хоча долучитися до діалогу, долучається. Ми враховуємо всі пропозиції. Сьогодні ми повинні, відповідно до законодавства по концесії, затвердити концесійний договір. Проект договору був розданий і громадським організаціям, і головам депутатських комісій. Ми проводили для всіх бажаючих слухання, всі пропозиції записали і врахували. Потім проводили ще один круглий стіл. Я впевнений в правильності обраного шляху. Ще одне підтвердження тому, що це треба робити: ми поїхали дивитися зупинку біля «Льодового стадіону», так там при температурі -15 видно як смуга землі від ТЕЦ до масиву Леваневського обігрівається. А це ж наші гроші! Весь світ таким шляхом йде», - сказав перед голосуванням Василь Савчук. Традиційно, Людмила Дригало і «свободівець» В’ячеслав Хмельницький виступили проти.

za

 Зрештою, «за» проголосував лише 21 депутат: міський голова Василь Савчук, секретар ради Олександр Олійник, ще один Олександр Олійник і його брат Костянтин Олійник, Микола Чоловський, Андрій Король, Людмила Капінус, Галина Музиченко, Віктор Шаровара, Вадим Кропивницький, Костянтин Бугайчук, Сергій Кривий, Сергій Беркут, Володимир Малюк, Сергій Істомін, Олександр Ліневич, Андрій Тищенко, Сергій Підпалий, Ольга Кучер, Тетяна Сербин, Микола Колосенко.

депутати Білої Церкви не підтримали рішення по концесії Білоцерківтепломережі

Проти було 12 депутатів: Геннадій Дикий та Анатолій Дикий, В’ячеслав Хмельницький, Лідія Маринкевич, Олександр Хозєєв, Людмила Дригало, Олександр Дудник, Володимир Гамов, Вадим Кушнір, Леонід Шалабай, Сергій Макушин, Віталій Підопригора.

utr

Утрималися 4 обранців: Ярослав Яременко, Володимир Сержук, Віталій Титаренко, Юрій Петрик. З відео не зрозуміло, як голосували Микола Бондаренко та Сергій Масюк, які як члени лічильної комісії, брали участь в підрахунку голосів. Всього було 39 депутатів.

Далі голосування депутатів розбалансувалося. Якщо за звіт про виконання бюджету м. Біла Церква за 2014р. та земельні питання проголосували «за», то таке рішення як затвердження програми розробки містобудівної документації на 2015-2019 роки, оголошення конкурсу на кращий монумент «Борцям за незалежність України» підтримати не вдалося. По останньому питанню виникла дискусія. «Свободівець» В’ячеслав Хмельницький наполягав на тому, що споруджувати пам’ятник на площі Тараса Шевченка, як це зазначено в проекті рішення, недоцільно, а треба його ставити на місці, де був пам’ятник Леніну, бо «так вимагає громада», а Людмила Дригало взагалі заявила, що це питання не на часі. Тож «за» проголосувало лише 28 депутатів, «Свобода» і Людмила Дригало утримались. Отже конкурс відкладений. Білоцерківським політикам в цьому питанні варто повчитися у своїх колег з Миколаєва, де вже до річниці загибелі людей на Майдані відкрили пам’ятник, а у нас поки не можуть навіть конкурс оголосити.

Так само не знайшли підтримку рішення  про затвердження детального плану території у межах вул. Щорса та вул. Фастівська та частини території міста в межах кварталу, окресленого вул. Голубина, Надрічна, Мічуріна та прост. Князя Володимира. Тут варто зазначити, що план зонування розробляється на кошти тих підприємців, які хочуть щось збудувати на цих територіях. То ж відклавши це рішення, депутати тим самим блокують подальші плани підприємців.

Зате знайшло підтримку рішення про рекомендацію закладам торгівлі в Білій Церкві маркувати товари російського виробництва. Таке рішення минулого року вже ухвалювала міська рада, але оскільки воно є лише рекомендаційним, то виконують його далеко не усі магазини. Депутати затвердили перелік об’єктів комунальної власності до приватизації шляхом викупу, низку технічних рішень з передачі мереж газопроводу та водовідведення, звіт про виконання програми протидії туберкульозу на 2013-2016 роки і надали пільги суб’єктам господарювання з орендної плати за оренду харчоблоків в школах. Останнє рішення дозволить знизити собівартість шкільного харчування.

І, насамкінець, депутати знову відмовилися задовольняти заяву депутата Вадима Коверди, який вже давно працює в іншій державі, про дострокове припинення його повноважень та виведення зі складу депутатської комісії. Цей проект рішення виноситься на сесію вже не вперше. Можливо, не підтримуючи його, депутати тим самим не хочуть, аби на місце Коверди зайшов наступний по списку «ударівець» Богдан Яременко. А от аналогічне рішення по виведенню з депутатських комісій БМР таких вже народних депутатів як Олександра Марченко та Вадима Івченка, а також про введення до складу комісії депутата Олександра Хозєєва, отримало більшість голосів. 

Прочитано 4537 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео