Влада — БЦ News
Субота, квіт. 13 2024

Юлія Тимошенко і її фракція "Батьківщина" не підтримали скандальний закон про мобілізацію, який щойно був проголосований у парламенті. Вони виступили категорично проти, в тому числі тому, що в цьому законі не передбачена норма про демобілізацію військових, які відслужили в армії більше 36 місяців.

П'ятниця, квіт. 12 2024

12 квітня члени виконкому БМР ухвалили рішення щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня, яка виникла 30 березня ц.р., за адресою: пров. Грузинський, 23.

Вівторок, квіт. 09 2024

У ході засідання було вирішено подати клопотання до Київської обласної державної адміністрації щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» за вагомий особистий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятеро та більше дітей, а саме:

Понеділок, квіт. 01 2024

1 квітня відбулося позачергове засідання 54 сесії Білоцерківської міської ради VІІІ скликання.

Сесію провели після відповідного засідання виконавчого комітету. Депутати вирішили виділити 3 млн грн на проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, яка сталася 30 березня в будинку №23 по провулку Грузинському. Також виділили 500 тис грн на відшкодування витрат проживання та харчування відселених мешканців будинку до готелю "Рось".

Начальник фінансового управління міської ради Світлана Терещук зауважила, що це кошти на першочергові потреби. 

Під час пленарного засідання депутати обговорили можливість виділення додаткових коштів й на підтримку родин, які в наслідок події втратили житло і все майно.

Зі зверненням щодо стану справ з мешканцями постраждалого будинку до депутатів звернувся голова ОСББ «Надія -23» цього будинку Сергій Толмачов.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було задіяно близько 200 осіб. На жаль, загинули 2 особи, було госпіталізовано хлопчика, 8 років, який самотужки зумів закрити щілини в дверях у кімнаті та відкрити вікно, завдяки чому врятував собі життя!

Варто нагадати, що побіний вибух в цьому будинку вже трапився у 2005 році. У ньому стався вибух газу, після чого здійснювалася його реконструкція. 19 років потому ситуація повторилася. За результатами експертного висновку буде прийнято рішення, чи придатний будинок для проживання.

Для координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня та безпосереднього управління аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами, спрямованими на локалізацію і ліквідації її наслідків, забезпечення життєдіяльності постраждалого населення утворено спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня. Головою комісії визначено заступника міського голови Юрія Савчука.

Крім того, утворено комісію з обстеження технічного стану житлової будівлі, яка визначатиме загальний технічний стан будівлі та можливість її відновлення. Очолюватиме комісію заступник міського голови Анатолій Кравець.

Субота, бер. 30 2024

Міський голова Геннадій Дикий вдень 30 березня вирішив повідомити містянам, що він мобілізується до лав ЗСУ.

Середа, бер. 27 2024

Білоцерківська міська рада просить звернутися із заявами осіб, які виявили бажання бути присяжними в Білоцерківському міськрайонному судді Київської області, до відділу звернень громадян виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, Торгова площа, 11 в термін до 22 квітня.

Сторінка 1 з 113

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео