За незаконні вирубку та продаж хвойних - штраф!

  • Понеділок, груд. 29 2014
  • Автор 

Недопущення вирубки і реалізації хвойних дерев покладені на дільничних інспекторів міліції. На сьогоднішній день міліціонери склали чотири протоколи за статтями 152 (Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів), 159 (Порушення правил торгівлі на ринках) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За даними фактами вирішується питання про притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

Ялинки законно вирощені, зрубані та привезені на торгівельну точку мають певні особливості, кожне деревце повинно бути з бірками та спеціальними штрих-кодами, що свідчить про те, де куплено лісову красуню. Ялинка вважається законно придбаною лише при їх наявності. У кожного продавця ялинок повинна бути товаротранспортна накладна та спеціальний дозвіл органів місцевого самоврядування на їх продаж.

Правоохоронці нагадають, що за порушення законодавства, яким регулюється купівля-продаж новорічних ялинок, передбачена відповідальність. Так, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, незаконна порубка дерев хвойних порід (ст.65) тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів (ст. 152) тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також (ст. 159) Порушення правил торгівлі на ринках - тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інспектор сектору зв’язків з громадськістю

Білоцерківського міськвідділу

лейтенант міліції

Наталія Синєок

Прочитано 2587 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео