"Самопоміч" допомагає білоцерківцям оволодіти навиками першої медичної допомоги

  • Четвер, жовт. 23 2014
  • Автор 

«Самопоміч» та Червоний Хрест продовжують навчати білоцерківців правилам першої медичної допомоги. І якщо перший такий захід пройшов в самій приймальні організації, то вже 22 жовтня тренінг провели в гуртожитку за адресою вул. Ярослава Мудрого, 53\1. Наступний - в білоцерківській філії "Укрпошти".

В хол гуртожитку спустилися всі бажаючі послухати тренера Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста. Такі заходи проводяться в місті не вперше. З початку березня, коли Росія захопила Крим, городяни стали цікавитися принципами першої медичної допомоги, адже спрогнозувати подальшу поведінку північного сусіда неможливо. Тому такі навики згодяться всім, навіть якщо, на щастя, не доведеться їх застосовувати в бойових умовах. Адже в житті трапляється багато надзвичайних ситуацій: побутові травми, укуси комах, отруєння, ДТП тощо.

Самопоміч організувала тренінг червоного хреста в гуртожитку

На вчорашньому тренінгу мешканцям гуртожитку показали, як визначити чи ще жива людина, як перевернути її в безпечне положення, як зробити масаж серця і штучне дихання, які бувають рани і як зупини кровотечу. Аудиторія виявилась вдячним слухачем, адже ставили багато питань, уточнювали, пробували самі робити масаж серця на манекені, навіть перевертати своїх сусідів у відновне положення, а також перебинтовувати умовні рани. Таким чином, зустріч видалась інтерактивною, а «Самопоміч» і надалі буде організовувати подібні корисні заходи. Наступний тренінг, приміром, планується в приміщення білоцерківської філії «Укрпошти».  

Прочитано 2673 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео