Купи картину - допоможи 72 бригаді

  • Субота, серп. 16 2014
  • Автор 

Сьогодні, 16 серпня, з 12:00 до 18:00 в центрі міста триває виставка картин і виробів декоративного мистецтва на алеї художників біля Торговї площі. Кожен бажаючий може купити картину, плетені вироби, листівки, книгу місцевого журналіста і колишнього працівника міліції покійного Миколи Осики, а також прикраси в національному стилі, створені дитячими руками. Також стоїть скринька для збору коштів. Всі вилучені гроші від продажу виробів та благодійні внести будуть передені на підтримку нашої 72 бригади. 

Незважаючи на те, що прийшли подивитися на виставку не так вже й багато мешканців міста, все ж затія виявилась недаремною. Детальніше про результати роботи виставки незабаром розповість відділ культури та туризму Білоцерківської міської ради, а нині поки що відомо, що вже продані три великі картини, загалом у виставці беруть участь 30 митців. 

Крім картин місцевих художників продаються також дитячі малюнки, які зібрало управління освіти та науки БМР. Є тут і столик, де навчать всіх охочих елементам петриківського розпису. Можна також придбати в'язані декоративні вироби, гравюри, сережки, брошки, віночки, які створили своїми руками маленькі мешканці міста в кольорах українського прапору.  

a

b

c

d

e

P.S. Скільки зібрали коштів, читайте ТУТ

Прочитано 3944 раз
Опубліковано в Події

Коментарі  

инна
0 #1 инна 17.08.2014, 00:50
"" книгу місцевого журналіста і колишнього працівника міліції покійного Сергія Осики " ПОМИЛКА!!!! МИКОЛА ОСИКА!!!!!! Так звали,цю чудову людину!!!! В1Н ЛЮБИВ Б!ЛУ ЦЕРКВУ ! ЛЮДЕЙ,,! СВ!Й ТАЛАНТ П!СЬМЕННИКА ПОСВЯТИВ !М!!!!
Людмила
0 #2 Людмила 18.08.2014, 11:32
дякую, виправили

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео