Володимир Вовкотруб обраний секретарем Білоцерківської міської ради

  • Вівторок, груд. 19 2023
  • Автор 

Депутати Білоцерківської міської ради від партії «Європейська Солідарність» взяли участь у засіданні 48 сесії Білоцерківської міської ради.

Першим питанням розглянули обрання нового секретаря міськради. Ним став депутат від партії «Слуга народу» Володимир Вовкотруб. За проголосувало 24 депутати з 28 присутніх у залі. За нашими спостереженнями, бюлетені не брали депутати від партії "Біла Церква разом". Відтак, ще два слідуючих рішення теж стосувалися кадрових питань. Новообраного секретаря включили до складу виконкому БМР та виключили зі складу земельної комісії. Також для проведення таємного голосування був змінений склад лічильної комісії: замість Володимира Вовкотруба головою комісії призначили депутата від «Європейської Солідарності» Назара Коваленка.

На попередній сесії депутати звільнили із займаної посади Дмитра Киришуна, також представника партії "Слуга народу". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секретаря Білоцерківської міської ради відправили у відставку

Те, що шляхи Володимира Григоровича Вовкотруба розійшлися з його колегами по фракції, стало очевидним саме на 47 сесії. Він, як голова лічильної комісії, відмовився покидати сесійну залу разом з однопартійцями, хоча й не брав участь у таємному голосуванні. Але після того, як Дмитра Киришуна депутати зняли з посади секретаря, депутатка від партії "Слуга народу" Ольга Нагорна зазначила, що на засіданні фракції політичної партії «Слуга народу» вирішили за недотримання партійної дисципліни виключити його зі складу фракції з пропозицією застосувати щодо нього імперативний мандат (тобто взагалі позбавити депутатського мандату).

Володимир Вовкотруб заявив, що не порушував партійну дисципліну. Пройшло понад пів місяця, але погрози про позбавлення мандату поки що лишилися погрозами. Натомість депутат отримав посаду секретаря одноголосною підтримкою. Депутатів від партії "Слуга народу" в сесійній залі не було. 

Прочитано 1355 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео