В Білу Церкву приїхали проросійські провокатори

  • Неділя, серп. 10 2014
  • Автор 

Сьогодні, 10 серпня, під військовою частиною знову зібралися родичі військовослужбовців 72 ОМБР. Вони переймалися питаннями, куди направляють бійців і чому не дають відпустки. Цього разу, наперед знаючи з новин, що в неділю до частини прийдуть рідні бійців, підтягнулися і відомі вже по всій Україні провокатори.

На 10 годину у військовій частині було заплановане шикування, то ж бійці і їх родичі почали сходитися ще зранку. Незабаром, знаючи, що сьогодні під військовою частиною в Білій Церкві буде неспокійно, підтяглися і активістки, які нібито хотіли добитися справедливості для наших солдат і захистити їх. Проте деяких з них білоцерківські жінки бачили ще під час поїздки до Києва, у Будинку офіцерів, то ж впізнали відразу.

Це – Вікторія Шилова, депутат Дніпропетровської обласної ради. Вона в Будинку офіцерів представлялася як представник громадської організації «Матері Донбасу» і спекулюючи на горі жінок, що зібралися в залі, умовила дати їй слово. Але як тільки пані почала розповідати про те, що вона може домовитися і вивести з оточення наших солдат, про те, що українську армію треба забрати зі сходу, тоді не гинутимуть люди і війна закінчиться, її виштовхали із зали ледь не в шию. Тим не менше, сьогодні вона з’явилась уже на східцях КПП військової частини. Головний меседж то й самий: треба вивести українську армію зі сходу, бо армія не має права застосовувати зброю проти народу…Мабуть, під народом, маються на увазі терористи.

333

Вікторія Шилова

Вікторія Шилова відома не тільки як депутат обласної ради. За свою політичну кар’єру вона встигла попрацювати на Віктора Ющенка, «Громаду» Павла Лазаренка, БЮТ, Партію регіонів, а з 2013 року опинилась в Радикальній партії Олега Ляшка, звідкіля її витурили за підтримку ВО «Свобода».

З цією пані була ще одна – Галина Запорожцева, яка представляє громадський рух «Матері України» і називається полковником міліції у відставці, кандидатом психологічних наук. Ця жінка – доволі відома в Україні. Під час Майдану на одному із телеканалів вона коментувала скандальне рішення Верховної Ради від 16 січня 2014 року, яке забороняло вдягати маски, будівельні каски, пересувати автомобілям колонками і т.д. такими словами: «В цей період часу на Україну різко хлинули велика кількість терористів із Сирії, з Близького Сходу, тобто ті, хто проводив терористичну діяльність по світу, зараз повернулися в Україну, маючи величезний досвід. Вони перед себе поставили студентство, молодь, жінок, стариків, і робили ті дії, які ми спостерігаємо вже протягом двох місяців, а попереду них йшли мирні демонстранти…Тому в грудні місяці назріла та проблема, яку треба було вирішити конкретизацією закону (прийняттям закону від 16.01.14, - ред.). Ти одягнув маску на обличчя – значить ти відносиш себе до терориста». Див. ТУТ (з 5.10 хв.)

55

Галина Запорожцева

В квітні ця жінка організовувала акцію протесту під стінами Апеляційного суду в Києві, де розглядалася справа командиру спецроти київського «Беркуту». На цій акції були такі плакати «Не віддамо «Беркут» на розправу», «Досить знущатися над «Беркутом». А сама Галина Запорожцева заявила: «Тут зібралися люди, для яких «Беркут» – це герої, захисники України. Як бачимо , немає «Беркуту» - не стало єдиної України".

На цьому її діяльність не закінчилася. Після відомих подій в Одесі в травні, коли під час сутичок між проросійськими активістами і прихильниками єдиної України загинуло більше 40 людей, Галина Запорожцева в коментарі російському телеканалу «Росія 24» заявила, що в цей день вона побачила «істинне обличчя фашизму». Див. відео ТУТ (з 1, 50 хв.). 30 червня, коли в Донецьку був обстріляний автобус з нібито матерями солдат і з російськими журналістами, внаслідок якого загинув оператор Першого каналу, Галина Запорожцева заявила, що українська армія вела прицільний вогонь по журналістам.

Безымянный

А сьогодні вночі на своїй сторінці Вконтакте дама написала: "Шведская группа Сабатон поет о героизме русских солдат. Какие слова, какие точности исторические в песне!!!! Рекомендую смотреть и распространять!!! Наша эстрада такого не поет."

777777

Окрім них, приїхали ще кілька молодиків в балаклавах і білих футболках із зображеннями кривавих дірок від куль, які заявляли, що вони захистять юнаків від мобілізації. А на питання: як? Відповідали: ми намалюємо на плацу перед частиною криваві плями. Дійсно, в  руках невідомих був якийсь тазик, малярні рукавиці тощо. Жінки солдатів зразу заявили, що ці хлопці не хто інший, як «п’ята колона». Зрештою, до КПП приїхали представники СБУ та міліції, які, сподіваємось, визначать цілі і засоби цих «захисників».

Згодом, після шикування, з солдатськими батьками і дружинами зустрівся представник Міноборони, який повідомив, що завтра, в понеділок, всі бійці, що повернулися з Росії, мають прибути до військової частини на 9 годину. Їх відвезуть на полігон в Запорозьку область, де вже й визначать, кому воювати далі, а кому дадуть відпустку.

Прочитано 24436 раз
Опубліковано в Події

Коментарі  

Николай
0 #1 Николай 25.01.2015, 19:04
У нас не принято считаться с мнением другого человека. В этом главная проблема Украины. Например, пример из вашей жизни. Вы не можете договориться с вашими соседями и создать в своем многоквартирном доме ОССБ. Тем самым снизив себе тарифы, которые отныне вы определяете сами, и получив реальные услуги, вместо фейковых жековских. Почему? Да потому что у нас соседи придурки. А почему мои и ваши соседи придурки? Потому что их никто в детском садике не учил считаться с мнением других людей. Почему у нас участковый быдло, почему мер сами знаете кто... Сразу походим к зеркалу и хрюкаем как всегда...
У нас если человек выступает против гражданской войны, то он сразу предатель. Только вот беда, те кто громче всех зовет других на войну сам сидит дома с со своей семьей и ехать никуда не собирается...
Григорий
0 #2 Григорий 15.07.2016, 08:46
Цитую Николай:
У нас не принято считаться с мнением другого человека. В этом главная проблема Украины. Например, пример из вашей жизни./.../
У нас если человек выступает против гражданской войны, то он сразу предатель. Только вот беда, те кто громче всех зовет других на войну сам сидит дома с со своей семьей и ехать никуда не собирается...
У нас недалекие люди (либо такие же провокаторы) путают свободу слова со свободой правонарушения. Называть войну против российских оккупантов Стрелкова, Бородая, Моторолы и их местных пособников-кола борантов - "гражданской" - это призывы к посягательству на территориальную целостность Украины (статья 110 УК). До трех лет. Николай, скажите свой адресс, СБУ уже выезжает.
Григорий
0 #3 Григорий 15.07.2016, 08:47
Цитую Николай:
[quote name="Николай"]
Это с законной точки зрения. А с моральной, Николай- ты тварь, пособник кремлевских организаторов войны, твои руки тоже замараны кровью украинцев, твои действия направлены на то чтобы оккупация продолжалась, а люди гибли. Карма не отвратима, Николай, или посадят, или трубой по голове получишь.
перемога
-2 #4 перемога 05.11.2016, 18:25
Ну что п.расы, наскакались? :D
Сало Поросю!

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео