Людмила Діденко залишає посаду директора Білоцерківського краєзнавчого музею

  • Вівторок, серп. 29 2023
  • Автор 

Про це написала Людмила Діденко на сторінці Білоцерківського краєзнавчого музею в соцмережі Facebook.

"Дорогі мої друзі, колеги, дослідники, відвідувачі Білоцерківського краєзнавчого музею! Хочу подякувати вам за нашу активну, творчу, результативну, продуктивну співпрацю, за втілення в життя нескінчених моїх ідей. За вашу підтримку і витримку, стійкість в постійному обмеженому фінансуванні.

Дякую Вам за виконану неосяжну роботу для збереження ідентичності української нації, традицій, обрядів. За ваше бажання вивчати, досліджувати, популяризувати історію нашого краю.

Я щаслива тим, що призначивши мене на посаду директора в 1990 році, начальник управління культури наголосив, що я йду на «цілину», а сьогодні наш музей є одним з кращих музеїв не тільки Київщини, України, а відомий в Європі своїми виставками (в Німеччині, Польщі, Угорщині), а також своїми унікальними цінними експонатами. Я залишаю мій дружній професійний колектив.

Дякую вам всім за співпрацю, за дружбу, приємне спілкування, за розуміння і підтримку, за яскраві моменти і втілення геніальних ідей, за одностайність і колективну силу.

Всім бажаю всього самого доброго, здоров’я, впевненості, завзяття, здійснення фінансування згідно вимог і дочекатися Перемоги. Ваша заслужена працівниця культури України, кандидатка історичних наук Людмила Михайлівна Діденко", - йдеться в пості. 

Цікаво, що рішення про звільнення Діденко Л. М. було ухвалене Київської обласної радою ще 22 вересня 2022 року. Цим рішенням було схвалено розпорядження виконуючого обов’язки голови Київської обласної ради від 24.06.2022 № 102 «Про звільнення директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ», яким звільнено Діденко Людмилу Михайлівну у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, на підставі пункту 2 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України. 

Утім, на сторінці Білоцерківського краєзнавчого музею 15 серпня був опублікований пост про проведення виставки, де Людмилу Діденко називали "директоркою музею".

 

Прочитано 1181 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео