Чиновники Міноборони і АП кажуть, що підмога 72 ОМБР буде

  • Середа, лип. 16 2014
  • Автор 

16 липня рідні військовослужбовців 72 ОМБР приїхали до Адміністрації президента України з вимогою врятувати солдат, які ще з п’ятниці піддаються масованому обстрілу з боку противника. Лише з Білої Церкви на зустріч виїхало 6 мікроавтобусів, які надала міська влада. Всього на мітингу було кілька сот батьків та жінок військових. Рідні вимагали зустрічі з президентом Петром Порошенком. Головна їх вимога: негайно надати допомогу бригаді. Також просять провести ротацію та забезпечити необхідним обмундируванням та провізією, ввести військовий стан, закрити кордон з Росією.

До мітингувальників спершу вийшла співробітник Міністерства оборони Світлана Розовик і запросила їх до Будинку офіцерів, де вони змоги б зустрітися із заступником міністра оборони Петром Мехедом. Та люди на таку пропозицію не погоджувалися. Затим до них вийшов керівник Головного управління оборони й безпеки АП Сергій Литвиненко, узяв із собою 4 учасників мітингу й запропонував їм провести переговори в будівлі Адміністрації президента. Також на переговори вийшов керівник відділу по роботі із громадянами та доступу до публічної інформації МО генерал-майор Олександр Копаниця. Йому рідні почали розповідати в яких умовах знаходяться їх сини і чоловіки, благали про допомогу, запитували чому не проводиться обмін полоненими. На всі питання чиновник відповідав, що зараз до бригади направляється допомога, а також харчі, вода і засоби захисту. Відповісти на питання, чому цієї допомоги немає з п’ятниці, коли нашу бригаду обстрілюють з «Градів», чиновник не міг, як і відповісти на питання, чому не проводиться обмін полоненими.

Далі до мітингувальників під стіни АП прийшов зам міністра Петро Мехед, частина рідних пішла з ним до Будинку офіцерів, де чиновник фактично повторив ті ж слова, що й сказали його підлеглі.

Така відповідь не задовольнила рідних і вони повернулися знову під стіни Адміністрації президента. Водночас, ініціативна група у складі 13 родичів, в тому числі і з Білої Церкви, поїхала до Генштабу ЗСУ.

Нагадаємо, в ніч на 11 липня табір українських силовиків сепаратисти обстріляли з «Градів», Міноборони повідомило про 19 загиблих, хоча рідні стверджують, що загинуло набагато більше наших військових. В ніч на 15 липня обстріляли українських військових під Амвросіївкою. Сьогодні, 16 липня, речник РНБО Андрій Лисенко повідомив, що військовий стан вводити поки не будуть. Один із представників Міноборони на мітингу під стінами АП пояснив це так: «Якщо ми введемо військовий стан, то фактично оголосимо Третю світову війну».

Прочитано 3404 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Як ви оцінюєте той факт, що до міської ради тепер треба проходити через металеву рамку?

негативно, від кого ховається влада - 66.7%
позитивно, це потрібно для безпеки чиновників - 0%
я туди і так ніколи не ходив - 33.3%
я не розумію навіщо це зробили - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео